Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Tedarikçilerinizin düzgün yönetilmesi, tedarik zincirinizdeki ortaklarınızın yüksek standartlarda kalite, güvenlik, emniyet veya çevresel ve sosyal konulara tutarlı bir şekilde uyduklarını ve değerlerinizi aktif olarak desteklediklerini garanti ederek markanızı ve itibarınızı korur.

SGS Tedarikçi Tetkik Programı, büyük veya küçük kuruluşunuza, tedarikçilerinizin uyum veya performansını düzenli olarak tetkik etmek için değerli bir araç sağlar ve sizi işlemlerinizi yönetmek üzere özgür bırakır. Program, 2. taraf tetkikleri, özelleştirilmiş tetkik çözümleri veya ihtiyaçlarınıza dayalı üçüncü taraf belgelendirmesinden oluşur.

SGS çok çeşitli endüstri için tetkik ve doğrulama hizmetlerinde dünya çapında tanınan bir liderdir. Son derece kalifiye tetkikçilerimiz, ihtiyaçlarınıza ve belirtmelerinize dayalı kapsamlı tedarikçi tetkikleri sağlar. Size tedarikçilerinizin belirlediğiniz kalite standartlarını devam ettirdiklerini garanti edecek bağımsız bir çift göz ve kulak sağlıyoruz. Tetkikçilerimiz, sadece kurumunuzla ilgili endüstrisi ve iş bilgisine sahip değillerdir aynı zamanda daha işlevseldirler ve kendi eşdeğer iç tedarikçi tetkik takımınızı kurmaktan daha uygun maliyetlidir.

SGS'den bağımsız bir Tedarikçi Tetkik Programı, size gelişmiş sonuçlar ve tedarikçilerinizin performansını bir dünya liderinin doğruluyor olduğunu bilmenin rahatlığını sunar. SGS Tedarikçi Tetkik Programından nasıl faydalanacağınızı öğrenmek için bugün bizimle irtibat kurun.