Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den tedarik zinciri güvenlik hizmetleri - tedarik zincirinize etkin güvenliği sağlayın.

Aktarılan malların ve mübadele edilen bilgilerin bütünlüğümü sağlamak için, tedarik zinciriniz boyunca yeterli güvenlik olmalıdır. Tedarik zinciri güvenlik hizmetlerinin dünya lideri bir sağlayıcısı olarak, tüm tedarik zincirinizi korumanıza yardım ederek stratejiniz üzerinde odaklanmanızı, markanızı korumanızı ve müşteri memnuniyeti elde etmenizi sağlarız.

Benzersiz küresel ağımızla, faaliyetleriniz nerede olursa olsun, size rakipsiz bir güvenlik deneyimi, uzmanlık ve kaynaklar sunuyoruz. Uzmanlarımız sağlam çözümleri uygulamanıza ve sınıfının en iyisi sistemleri yerleştirme gereklerini anlamanıza yardımcı olabilir. Bu da, siz sürekli iyileştirme üzerinde odaklanırken, faaliyetlerinizin güvenli biçimde ve en son uygulamalarla tutarlı yönetilmesini sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Artı, yürürlükteki tüm düzenleyici gerekler ve TAPA, C-TPAT ve ISO 28000 gibi tedarik zinciri güvenliği programlarına uymanıza yardımcı olabiliriz.

Geniş kapsamlı tedarik zinciri güvenliği hizmet yelpazemiz güvenlik yönetimi ve tedarik zinciri yönetimini içerir ve mallarınızı ithalat veya ihracat sırasında sınır güvenliğinden emniyetli biçimde geçirmenize yardım eder.

Tedarik zinciri güvenliği hizmetlerimizin tedarik zincirinizde etkin güvenliği sağlamanıza nasıl yardım edebileceğini tartışmak için, bizimle bugün iletişime geçin.