Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin kalite güvence ve kontrol hizmetleri materyalleriniz, ürünleriniz, makineleriniz, ekipmanlarınız ve endüstriyel tesislerinizin belirtilen tüm gereksinimlere uygun şekilde üretilmesini sağlar.

Tüm ekipmanlar, materyaller, ürünler, yapılar ve endüstriyel tesislerin kalitesi, katı yönetmelikleri ve standartları karşılamalıdır. Kalite güvence ve kontrol hizmetlerimiz tüm sözleşme şartlarına, zorunlu yönetmeliklere ve kalite standartlarına uygunluk sağlamanıza yardımcı olur.

Hem saha dışındaki üreticilerin tesislerinde, hem de saha içinde inşaat süreci sırasında tüm materyaller, parçalar, nihai ürünler ve tesislerin bağımsız denetimini, gözetimini ve testlerini sağlıyoruz.

Dünyanın lider kalite güvence ve kontrol hizmetleri sağlayıcısı olarak size tüm sektörlere yayılan rakipsiz deneyimimizi sunuyoruz. Son teknoloji ürünü kaynaklarımız, uzmanlığımız ve benzersiz küresel ağımız sayesinde, dünyanın dört bir köşesinde tüm tedarik zinciriniz için kalite güvencesi sağlayabiliyoruz.

Kalite güvence ve kontrol hizmetlerimizin materyalleriniz, ürünleriniz, makineleriniz, ekipmanlarınız ve endüstriyel tesislerinizin kalitesini temin etmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.