Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS laboratuvarları yıllardan beri üçüncü taraf ticari analizler yapmaktadır.

Tüm dünyadaki SGS laboratuvarları şahitlik, muayene, kalite onayı ve kritik denetim hizmetleri gibi ticari destek hizmetleri sunar ve sevkiyatınız sırasında size aktarma noktalarında yardımcı olur. Üniform analitik yöntemler kullanıyor, endüstride lider kalite, güvence ve kontrol uygulamaları izliyor ve standartlaştırılmış veri raporlama şablonları kullanıyoruz. Tüm çalışanlarımız her yıl etik değer eğitimi almaktadır ve şirket olarak Etik Çalışma Kuralları prensiplerine sahibiz.

SGS'nin bağımsız ticari analiz hizmetleri şunları kapsar:

  • Numune Hazırlama 
  • Yükleme Limanı / Sevkiyat Öncesi değerlendirmeleri
  • Taraf, uzlaşma ve sözleşme analizleri
  • Nem, Kızdırma Kaybı ve Su 
  • Konsantrat ve külçe belirlemeleri
  • Hurda Metal Analizi

Ticari analiz için ayırma limitleri (satıcı ile alıcı arasında kabul edilen analitik sonuçlar) görüşmelerle belirlenir. Bu kargo yüklerinin ticari değeri nedeniyle ticari testler için daha yüksek doğruluk seviyesi gerekir. Bunun sonucu olarak SGS, bu tür numuneler için analiz işlemlerini daha sıkı kontrol etmektedir. Ayrıca, bu seviyede doğruluk elde edilmesi için kalite kontrol protokolleri genişletilmektedir.

SGS uzmanları tüm ihtiyaçlarınızı görüşür ve üretilen verilerin kullanım amacına uygun olmasını sağlar. Benzersiz ticari analiz testi paketlerimizde en yüksek seviyede doğruluk ve hassasiyet sunacak uzmanlığa ve deneyime sahibiz.

SGS ile iletişim kurun - çıkarlarınızı koruyarak risklerinizi azaltacağız.