Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS laboratuvarları uzun yıllardır üçüncü taraf ticari analizler yapmaktadır.

Tüm dünyadaki SGS laboratuvarları şahitlik, muayene, kalite onayı ve kritik denetim hizmetleri gibi ticari destek hizmetleri sunar ve sevkiyatınız sırasında size aktarma noktalarında yardımcı olur. Güvenilir analitik yöntemler kullanıyor, endüstride lider kalite güvence ve kontrol uygulamaları izliyor ve standartlaştırılmış veri raporlama şablonları kullanıyoruz. Tüm çalışanlarımız her yıl etik değerler konusunda eğitim almaktadır ve şirket olarak Etik Çalışma Kuralları prensiplerine bağlıyızdır.

SGS'nin bağımsız Ticari Analiz Hizmetleri şunları kapsar:

  • Numune Hazırlama
  • Yükleme Limanı/ Sevkiyat Öncesi Değerlendirmeleri
  • Taraf, Uzlaşma ve Sözleşme Analizleri
  • Nem, Kızdırma Kaybı ve Su
  • Konsantrat ve Külçe Saptamaları
  • Hurda Metal Analizi

Ticari analiz için ayırma limitleri (satıcı ile alıcı arasında kabul edilen analitik sonuçlar) görüşmelerle belirlenir. Bu yüklerin ticari değeri nedeniyle ticari analizlerde sonuçların doğruluğu hayati önem taşır. Sonuç olarak SGS bu tür numuneler için geçerli analitik prosedürleri büyük bir titizlikle uygular. Ayrıca, yüksek seviyede doğru sonuçlar elde edilmesi için kalite kontrol protokolleri de genişletilir.

SGS uzmanları tüm ihtiyaçlarınızı değerlendirir ve üretilen verilerin kullanım amacına uygun olmasını sağlar. Benzersiz ticari analiz taleplerinizde en yüksek seviyede doğruluk ve hassasiyet sunacak uzmanlığa ve deneyime sahibiz. SGS ile iletişime geçin ve çıkarlarınızı koruyarak risklerinizi nasıl azaltacağınızı öğrenin.