Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Projenizin veya operasyonunuzun gelir hanesini etkileyen önemli kararların büyük kısmı, doğru kimyasal test sonuçlarına bağlıdır.

SGS, çok çeşitli sektörler için eşsiz kimyasal karakterizasyonu sağlamaktadır. Tüm dünyadaki son teknolojiyle donatılmış laboratuvarlarımızda klasik ve cihazla kimyasal analizi gerçekleştirmek için gerekli ekipman ve imkanlara sahibiz. Kimyasal test hizmetlerimiz aşağıdakileri kapsamaktadır:

  • Ultra iz, iz, hafif ve önemli elementlerin jeokimyasal analizi
  • Ham maddelerin taranması
  • Kalite sorunlarının ve nedenlerinin belirlenmesi
  • Saf olmayan maddelerin ve kirleticilerin karakterizasyonu
  • Ticari analiz

Laboratuvarlarımız "ihtiyacınız doğrultusunda" bir yaklaşım geliştirmektedir. Daha az hassas olan ilk arama sonuçlarından doğru iz seviyesi sonuçlarına kadar ürün almak, satmak veya ticarini yapmak için ihtiyaçlarınıza uyan hassaslıkta numunelerin kalitesi ve miktarını belirlemek için sizinle birlikte çalışırız. SGS laboratuvar personeli, tüm dünyada standart bir yanıt sağlayan yoğun bir global kalite protokolüne uymaktadır. 

SGS, güvenilir, üçüncü taraf kimyasal test hizmetlerinde sektör genelinde saygınlık kazanmıştır. Operasyonunuzun büyümesi üzerinde olumlu bir etkiye sahip, bilinçli kararlar vermek için ihtiyacınız olan test sonuçlarını nasıl sağlayabileceğimizi öğrenmek için bizimle iletişim kurun.