Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den çatı yapım ve izolasyon malzemeleri belgelendirmesi - malzemelerinizin tüm yönetmelik gerekliliklerine uygun olmasını sağlayın.

İzolasyon malzemeleri, çatı membranları, çatı yapım parçaları veya tespit sistemleri imal ederken bazı ulusal ve uluslararası yönetmelik ve kurallara uymanız gerekir. Çatı ve yalıtım malzemeleri sertifikasyonumuz, tüm yasal yükümlülükleri yerine getirdiğinizi göstermek için kullanabileceğiniz kapsamlı test ve sertifikasyon sağlar.

Çatı yapım ve izolasyon malzemelerini belgelendirmede SGS'yi neden seçmelisiniz?

Şunları yapmanıza yardımcı olabiliriz:

  • İzolasyon malzemeleriniz, çatı membranlarınız, çatı yapım parçaları ve tespit sistemlerinizin yürürlükteki tüm yönetmeliklere uygun olmasını sağlamanıza
  • Ürünleriniz için gerekli belgelendirmeyi temin etmenize
  • Üretim tesisinizin bağımsız olarak denetlenmesini ve sistem ve ürünlerinizin bağımsız olarak test edilmesini sağlamanıza

Bir dünya liderinden çatı yapım ve izolasyon malzemelerinizi güvenilir biçimde belgelendirme

Dünyanın önde gelen gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak, size rakipsiz deneyim, uzmanlık ve kaynak sunmaktayız. İnşaat malzemeleri endüstrisinde bir uzman olarak size akredite edilmiş küresel bir laboratuvarlar ağı sunuyoruz. Ayrıca dünyanın değişik yerlerindeki çoğu belgelendirme sistemi için akreditasyonlarımız bulunuyor. Sonuç olarak, nerede olursanız olun ürünlerinizin uyumluluğunu kanıtlamanıza yardımcı olacak ideal konumdayız.

Çatı yapım ve izolasyon malzemeleri belgelendirme hizmetlerimiz şunları içerir:

  • Ürün, sistem ve malzeme testleri
  • Üretim tesisi ve sistem denetimleri 
  • Uygunluk belge ve beyanları düzenlenme

Çatı ve izolasyon malzemeleri belgelendirmemizin yönetmelik gerekliliklerini karşılamanıza nasıl yardımcı olacağını görüşmek üzere hemen bugün bize ulaşın.