Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den malzeme belgelendirmesi - tüm dünyada uluslararası ve bölgesel yönerge ve yönetmeliklere uymanızı sağlar.

Malzemeleri tasarlayın, üretin veya tedarik edin; tüm dünyada uluslararası ve bölgesel kural ve yönetmeliklere uymanız gerekir. Esaslı tüm standartlara ve bölgesel mevzuatlara ilişkin akreditasyonlarımız bulunmaktadır. Sonuç olarak, size dünyanın herhangi bir yerinde malzeme belgelendirmesi sağlayabiliriz.

Malzeme belgelendirmesinde dünya lideri olarak, size rakipsiz deneyimimizi, uzmanlığımızı ve kaynaklarımızı sunuyoruz. Denetçilerimiz, dünya çapındaki yasal şartları ve mevzuata ilişkin gereklilikleri ayrıntılı olarak bildiklerinden, herhangi bir hedef pazara yönelik malzeme belgelendirmesi almanıza yardımcı olabilirler.

Eşsiz küresel erişimimiz sayesinde, - tasarım ve üretimden montaj, son gözetim ve uygunluk değerlendirmelerine kadar - malzemelerin tüm tedarik ziniciri boyunca, küresel ölçekte tek noktadan kolay hizmet sunarız. Ek olarak, bilgi birikimimiz ve uzmanlığımız sıradan bir belgelendirme hizmetinin ötesine geçer. Muhtelif belgelendirme kavram ve süreçlerini anlamanıza da yardımcı olabiliriz.

Malzeme belgelendirme hizmetimizin, dünya çapındaki uluslararası ve bölgesel yönerge ve yönetmeliklere uyum sağlamanıza nasıl yardımcı olacağını görüşmek için bize bugün ulaşın.