Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS, tesis ve süreç sorun giderme hizmetlerini sunmamıza olanak sağlayan benzersiz derinlikte ve genişlikte uzmanlığa sahiptir.

SGS ile yapılan işbirliği, endüstrinin en iyi uygulamaları ve protokollerine hemen erişmenizi sağlar, böylece metalürjik endişelerenize pratik ve etkin çözümler sağlanır.

SGS, kanıtlanmış metalürjik problem çözme ve dar boğaz giderme hizmetlerine sahiptir. PGE operasyonlarında yapılan son çalışmalar, bir madeni iflasın eşiğinden sağlıklı ve kar getiren bir illetme haline getirmiştir. Başka bir örnekte, SGS mineral geri kazanımını %6 kadar arttırmıştır.  

Optimizasyona sistemik siklik yaklaşım sağlama, benzer iyileştirmelerin tesisinize uygulanabilir olup olmadığını belirleyecektir. SGS, detaylı tesis incelemeleri yürütmek üzere tesis personelinizle yakından çalışacaktır. Gözlemlerimiz, tesis içi incelemeleri, tanısal incelemeler, örnekleme ve testler ile desteklenmektedir.

SGS sorun giderme ve kurtarma hizmetleri, tesis performansını etkileyen bir anlayış kazandırmak için Yüksek Tanımlı Minerolojiyi birleştirmektedir. Yüksek Tanımlı Mineroloji, kütle numune mineralojisinin ve mineral serbestleşmesinin sınıfa ve birikmeye göre otomatik ve istatiksel açıdan mükemmel şekilde belirlenmesini sağlar.

İnceleme sonuçlarına dayanarak, SGS aşağıdaki konularda değişiklik yapılmasını tavsiye edebilir:

  • Ekipman türü ve büyüklüğü
  • Tanecik büyüklüğü
  • Devre konfigürasyonu:
  • Kalma zamanları
  • Yüzdürme ayraç şemaları

SGS, metalürjik problemleriniz için kanıtlanmış, pratik çözümler sunar. Özel sorunlar yaşasanız, hammadde miktarınızı arttırmak isteseniz veya geri kazanımınızı geliştirmeye ihtiyacınız olsa bile, SGS, etkin çıkarma ve sabit ideal öğütme iş miktarını sağlamak üzere size birinci sınıf teknik destek sağlar. Kapsamlı tesis sorun giderme sürecini tamamlama ve tesis içi geliştirme ve optimizasyon çalışmalarında mükemmel saygınlık için gereken tüm teknik disiplinlerde uzmanlara sahibiz.