Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS uzmanları, faaliyetlerinizde karşılaştığınız sorunların giderilmesine yardımcı olacak proses ve metalürjik teknik uzmanlık hizmetleri sunar.

Tesisinizi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun şekilde destekleyebiliriz. Teknik uzmanlarımız, aşağıdaki tesis içi destek hizmetleri konusunda geniş pratik deneyimlere sahiptir:

  • Sorun Giderme ve Kurtarma
  • Tesis Denetimi ve Optimizasyonu
  • Enerji optimizasyonu

SGS; besleme maddesi, konsantrat ve tortu numuneleri gibi ürünlerin özelliklerinin belirlenmesine yardımcı olan bütünleşik mineraloji hizmetleri sunar. Bu proses destek hizmetleri metalürjik proseslerin değerlendirilmesi, geliştirilmesi, optimize edilmesi ve kontrol altında tutulmasının yanı sıra tesis verimi ve maliyet gibi konuların iyileştirilmesinde de son derece önemlidir. Yüksek Tanımlı Mineroloji uzmanlığımız kütle numune mineralojisinin ve mineral serbestleşmesinin sınıfa ve birikmeye göre otomatik ve istatiksel açıdan mükemmel şekilde belirlenmesini sağlar.

SGS, her türlü tesis optimizasyonu çalışması ve kapsamlı hadde yönetimi gerçekleştirmek için gereken tüm teknik konularda uzman bir personel kadrosuna sahiptir. Optimum çıkarma ve ürün elde etme verimine ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz birinci sınıf teknik desteği sizlere sunuyoruz.