Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Çizelge incelemesi, teklif edilen proje uygulama planının sağlamlığını kontrol eden bir SGS proje finansman hizmetidir.

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için, proje finansman uzmanları ekibimizi hemen bugün arayın.

Uzmanlarımız, projenizin zaman çizelgesine ve bütçeye göre başarıyla tamamlanmasını sağlamanıza yardımcı olan uzman tavsiyeleri sunarlar. Görevler ve faaliyetlerin uygun sıraya konulması dahil olmak üzere, teklif edilen uygulama çizelgesinin yeterliliğini inceleriz. Beklenen tamamlama sürelerinin gerçekçi ve ulaşılabilir olmasını sağlamak için, zaman çizelgenizi inceleriz. Projenin finansal yöneticisi olarak, yatırımlarınızı maaliyet artışından ve uygulama gecikmelerinden koruyacak değerlendirmeler yaparız.

Proje finansman yapısı kapsamında büyük yatırımların incelenmesinde başarılarla dolu geçmişimiz sayesinde, çizelge incelemeniz için güvenilir ve bağımsız bir üçüncü taraf olarak en iyi tercihiniz biziz.

Proje uzmanlarından oluşan küresel ağımız, çeşitli endüstri sektörlerinde teknik ve finansal uzmanlığa sahiptir. Uzmanlarımız, en son endüstri bilgileri için güvenilir bir kaynaktır. Ayrıca inşaat çizelgesi ve sermaye harcamaları bütçesi dahil olmak üzere, çeşitli proje finansman yapılarıyla ilişkili risklerin ve teknik sorunların etkilerinin bilincindedirler.

Değerlendirmemiz, kredi komitesinin değerlendirmeleri ve doküman müzakereleri için ihtiyaç duyulan temeli sağlayan tavsiyelerde bulunur. Uzmanlarımız, aynı zamanda finansal kapanışa kadar ve daha sonrasında ortaya çıkan teknik sorunları da ele alırlar.

Proje sponsorunuzla birlikte çalışarak:

  • Projenin kilit kilometre taşlarıyla ilgili tavsiyeler sunuyoruz
  • Proje uygulama çizelgesiyle ilişkili muhtemel riskleri tespit ediyoruz
  • Farklı finansman kaynaklarından harcamaların çizelgesini inceliyoruz
  • Risk belirlemede tespit edilen gerekli değişikliklere bakıyoruz
  • Kilit kilometre taşlarına gerçekten ulaşıldığını doğruluyoruz
  • Başlangıç, devreye alma ve ticari operasyon sırasında projenin tamamlanmasının önündeki muhtemel engelleri tahmin ediyoruz
  • Gecikmelerin önlenmesi için iyileştirme önlemleri öneriyoruz

Bağımsız bir kuruluş olarak ilgili Mühendislik, Tedarik, İnşaat (EPC), Mühendislik, Tedarik, İnşaat Yönetimi (EPCM) ortakları, tedarikçiler veya proje sponsorlarınız arasında çıkar çatışması olmamasını sağlayarak projenize paha biçilemez bir destek sunarız.

Çizelge incelememizin projenize nasıl fayda sağlayabileceğine dair daha fazlasını öğrenmek için tecrübeli proje finansman ekibimizi hemen bugün arayın.