Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den jeoteknik hizmetler – arsanızın inşaat projenize uygun olduğundan emin olun.

Arsanızın inşaat projenize uygun olduğundan emin olmak için, yüzeyaltı ve üzeri toprak, kaya, kırık dağılımının ve anakaya özelliklerinin incelenmesi büyük önem taşır.

Jeoteknik hizmetlerimiz arsanızda hem yüzey hem de yüzeyaltı incelemesine yönelik çeşitli analizler sunar. Toprak materyallerinin tasarlanan inşaat ile nasıl etkileşime gireceğini değerlendirebilir insan, mal ve çevreye dair olası riskleri tanımlayabiliriz. Hizmetlerimiz, rutin testlerden bağımsız analizlere, sorun çözümünden hafriyat ve temel atma işlerinin tasarım ve süreç takibine kadar tüm çalışmaları kapsamaktadır.

Dünya lideri bir jeoteknik hizmetler tedarikçisi olarak size uzman personel ve en son teknoloji kaynaklar, test yöntemleri ve laboratuvarlar sunabiliriz. Rakipsiz küresel ağımız ve deneyimimizle, tüm dünyada inşaat mühendisliği müteahhitlerinin, uzmanların, imalatçıların ve devlet kurumlarının bir numaralı tercihiyiz.

Jeoteknik hizmetlerimizin arsanızın inşaat projenize uygunluğunu sağlamanıza nasıl yardımcı olacağını öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.