Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS proje yönetimi çizelge hizmetleri, güçlü bütçe harcama çizelgesiyle desteklenen ekonomik ve gözlenen proje uygulama planlamasıyla yatırımınızı korumanıza yardımcı olurlar. Deneyimli proje finansman ekibimizi hemen bugün arayın.

Kamu sektörü veya özel sektör finansmanı kapsamında büyük yatırımların denetlenmesinde başarılarla dolu geçmişimiz sayesinde, proje yönetiminizin başarısının sağlanması için en iyi ortağınız biziz.  Proje uzmanlarından oluşan küresel ağımız, çeşitli endüstri sektörlerinde teknik ve ekonomik uzmanlığa sahiptir. Projenizin yaşam döngüsünün tüm aşamasında size tavsiyelerde bulunabilirler. Proje ortaklarınızla birlikte çalışarak:

  • Gecikme ve maliyet aşımı olmaksızın projenin başarıyla uygulanması için projenin ana görevlerini ve kilometre taşlarını tanımlıyoruz
  • Proje uygulama çizelgesiyle ilişkili muhtemel riskleri araştırıyoruz
  • Risk değerlendirmemizde gördüğümüz kilit kilometre taşlarını ve gerekli değişiklikleri tespit ediyoruz 
  • Uygulamanın gidişatını, ana görevlerin durumunu ve belirlenen süre ve bütçeye göre tamamlamayı etkileyebilecek bütçe sorunlarını ve diğer sorunları inceliyor ve değerlendiriyoruz  
  • Proje gecikmelerini önlemek için iyileştirme ve geliştirme önlemlerini görüşüyor ve öneriyoruz

Bağımsız bir kuruluş olarak ilgili Mühendislik, Tedarik, İnşaat (EPC), Mühendislik, Tedarik, İnşaat Yönetimi (EPCM) ortakları, tedarikçiler veya proje finansörleriniz arasında çıkar çatışması olmamasını sağlayarak projenize paha biçilemez bir destek sunarız.

Özel proje yönetim ekibimiz, projenizin süresi boyunca size kapsamlı uzmanluk hizmeti sağlar. Daha fazlasını öğrenmek için proje finansman ekibimizi hemen bugün arayın.