Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

İnşaat esnasında verilen SGS hizmetleriyle, inşaat projenizin gereken kaliteye uygun tamamlanmasını ve bütçenize ve takviminize sadık kalmasını temin edin.

İnşaat projenizin başarıyla tamamlanmasını sağlamak için profesyonel gözetim hayati önemdedir. İnşaat esnasında verilen hizmetlerimiz, teknik riskleri azaltmanıza, inşaat hatalarını önlemenize, bütçeyi aşmamanıza ve planlanan takvime uymanıza yardım eder. Ayrıca, tüm belgelerin, ruhsatların ve beyanların doğru biçimde doldurulmasını ve verilmesini sağlamanıza da yardım edebiliriz.

Tüm inşaat safhalarını içeren yoğun deneyimimiz sayesinde, büyüklüğe veya bulunan yere bakılmaksızın her tipteki projelere yönelik kapsamlı bir gözetim, denetim ve faaliyete geçirme hizmeti sağlamak için gereken becerileri size sunmaktayız.

Denetimden, belgelendirmeden, testlerden ve onaydan proje yönetimine dek, dünyanın her yerinde projenizin başarıyla tamamlanmasını sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz deneyimi, uzmanlığı ve kaynakları size sağlamaktayız.

İnşaat esnasında verilen hizmetlerimizin yürürlükteki tüm mevzuatlara ve standartlara uymanıza ve zamanında ve bütçeye sadık şekilde projenizi bitirmenize nasıl olanak sağlayabileceğini görüşmek için, hemen bugün bize ulaşın.