Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den Yönetmeliğe Uygunluk Hizmetleri: Rusya'daki endüstriyel projelerinizi gerçekleştirmek için gereken izinleri almanıza yardımcı olur.

Rusya'da fabrikalar veya üretim tesislerinin inşaatı gibi endüstriyel bir projeye başlamadan önce mühendislik, inşaat ve diğer teknik faaliyetler için bir dizi onay almanız gerekir. Sonuç olarak endüstriyel sahanızı hizmete sokmadan önce projeniz için çeşitli izinler, belgeler, lisanslar ve benzeri başka onaylar almanız gerekebilir.

Projenizi hayata geçirmek için gereken izinlerin alınması, çeşitli ulusal ve yerel idarelerle koordinasyon gerektiren çok karmaşık bir süreç olabilir. Örneğin, büyük bir yatırım projesi için 500'e kadar izin belgesi gerekebilir.

Yönetmeliğe Uygunluk Hizmetlerimiz bu karmaşıklıkta size yardımcı olarak, Rusya'daki endüstriyel projelerinizi hayata geçirmek için gerekli olan izinleri almanızı sağlayabilir.

Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu olarak, size Rusya standartlarında benzersiz deneyimimizi sunuyoruz. Sonuç olarak projenizin hayata geçirilmesi açısından daha kolay, daha güvenli bir yaklaşımla engellerin üstesinden gelmenize yardımcı olabiliriz.

Rusya'daki endüstriyel projeler için yönetmeliğe uygunluk hizmetlerimiz şunları kapsıyor:

  • Metrolojik uygunluk desteği: Mümkün olan en ekonomik şekilde metrolojik uygunluğu nasıl sağlayacağınızı anlamanıza yardımcı oluyoruz 
  • Yönetmeliğe uygunluk proje yönetimi: Yatırım  projeniz için hızlı ve ekonomik bir şekilde yönetmeliğe tam uygunluk sağlamanıza yardımcı oluyoruz

Yönetmeliğe uygunluk hizmetlerimizin Rusya'daki endüstriyel projelerinizi hayata geçirmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.