Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den varlık bütünlüğü yönetimi - güvenilirlik, teknik bütünlük, güvenlik ve mevzuatlara uyumluluk sağlayan etkili bir varlık yönetimi programı ile varlıklarınızı/ aktiflerinizi her an hizmet verebilecek şekilde muhafaza eder.

Tesislerinizin ve ekipmanlarınızın teknik bütünlüğü, güvenliği ve güvenilirliğini sağlamak, bir önceliktir. Ancak, artan maliyetler ve sınırlı kaynaklarla, tam uyumlu bir varlık bütünlüğü programının uygulanması güç olabilir. Varlık bütünlüğü yönetim hizmetimiz, varlıklarınızı muhafaza etmenizde ve hizmete uygunluğunu, güvenilirliğini, güvenliğini ve ilgili tüm mevzuatla uyumunu sağlamanızda size yardımcı olabilir.

Neden SGS'nin varlık bütünlüğü yönetim hizmetlerini kullanmalısınız?

Şunları yapmanıza yardımcı olabiliriz:

  • İlgili tüm mevzuat ve güvenlik standartlarına uyum gösteren etkili bir varlık bütünlüğü programı oluşturmak
  • Varlıklarınızın teknik bütünlüğünü iyileştirmek ve riskleri tanımlayarak ortadan kaldırmak
  • Varlıklarınızı korumak ve hizmete uygunluğunu, güvenliğini ve güvenilirliğini sağlamak
  • Varlıklarınızın kalan ömrünü mümkün olan en güvenilir, en emniyetli ve en hesaplı şekilde uzatmak

Dünyanın önde gelen tedarikçisinden güvenilir varlık bütünlüğü yönetimi

Dünyanın önde gelen gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak size rakipsiz uzmanlık, deneyim ve kaynak sunuyoruz. Bu nedenle, dünya çapında etkin varlık bütünlüğü yönetim programlarına ihtiyaç duyan müşterilerin ilk tercihiyiz.

Varlıklarınız nerede olursa olsun, deneyimli kadromuz ve küresel erişim gücümüzle ihtiyaçlarınıza uygun, size özel bir çözüm üretebilir ve gözetim, mühendislik, veri yönetimi ve güvenlik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. 

Varlık bütünlüğü yönetim programlarımız şunları içerir:

  • Gelişim yönetimi
  • Uygulama
  • Fark analizi

Hizmetlerimizin tam uyumlu ve etkili bir varlık bütünlüğü yönetim programını uygulamanıza ve yönetmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.