Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS tarafından sağlanan tesis içi hizmet ve işletme ile ilgili destek - birinci sınıf teknik destek ile tesisinizin verimliliğini geliştirir.

Şantiyede günlük yönetimi tamamlamak için periyodik teknik denetimden, etkin tesis içi hizmetleri ve işletme ile ilgili desteğe kadar, operasyonlarınızın düzenli bir şekilde işlemesini sağlamaya yardımcı olur. Yeni bir proje başlatmanız, eski bir tesisi tekrar işletmeye almak veya var olan bir tesisin performansını en üst seviyeye çıkarmanız gerektiğinde, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun birinci sınıf teknik destek sunuyoruz.

Tesis hizmetlerinde ve işletme ile ilgili destek konularında önde gelen tedarikçi olarak, eşsiz deneyim ve uzmanlık sunuyoruz. Ayrıca, dünya çapındaki 1000'den fazla büronun benzersiz küresel ağı ile, dünyadaki her alanda, her aşamada ve herhangi bir ülkede, endüstriyel tesislerin işletmeye alınması ve işletilmesini de destekleyebiliriz.

Özelleşmiş çözümlerin ve geleneksel hizmetlerin entegre yaklaşımı, tam varlık yaşam döngüsü üzerine odaklanmaktadır. Sonuç olarak, her türlü projeye değer katabilir ve var olan herhangi bir tesisin verimliliğini geliştirebiliriz.

Tesis içi hizmetlerimizin ve işletme ile ilgili desteğimizin operasyonlarınızın düzgün bir şekilde çalıştırılmasını nasıl güvence altına alacağını görüşmek için, bizimle hemen iletişime geçin.