Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Eksipiyan seçimi ve gösterilen performansın sıra dışı yüksek standartlarının korunması, çoğu modern farmasötik ürünün başarısında kesinlikle temel unsurdur.

SGS'de eksipiyan karakteristiklerini, toplu depolamada zaman içinde bozulmalarını, kullanım halindeki depolamada bozulma değerlerini, ambalaj özelliklerini vb. inceleyen bir laboratuvar ağına sahibiz. Üreticilere, alıcılara ve son kullanıcılara, depolama, raf ömrü ve performans optimizasyonuna ulaşmalarında, uyum gerekliliklerinin izlenmesine ve gereken şekilde rapor edilmesine olanak tanıyarak yardımcı oluruz.

Eksipiyanlar, herhangi bir son kullanım formülasyonunun daha düşük maliyetli ve daha az etkin kısmı olsa da, farmasötik ürünlerin sunumu, depolanması ve kalitesinde çok önemli bir rol oynarlar. Eksipiyan seçimi ve kullanımını gerçekleştirmek ve optimize etmek, genel performansta temel bir faktör olarak kabul edilmiştir. Sektör uzmanlarından oluşan kadromuz ve en ileri teknolojiyle donatılmış laboratuvar olanaklarıyla SGS, eksipiyanlara ilişkin testler ve veri üretimi alanlarında saygın bir liderdir. Uzmanlarımızın sizi ve ürünlerinizi nasıl destekleyebileceği hakkında bilgi edinin.