Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Ev tipi kimyasallar endüstrisi, son 30 yıldır detaylı incelemeye tabi tutulmaktadır.

Çevresel sağlık ve kamu sağlığına ilişkin giderek artan kamusal bilinç, atık yönetiminde çevresel etkinin en aza indirgenmesi ve ambalaj etkisinin azaltılmasına odaklanmaları konusunda imalatçılar ve tüccarların üzerindeki baskıyı arttırmıştır. Çocuklar gibi hassas tüketicilerin güvenliğini korumaya yönelik baskıda da bir artış meydana gelmiştir.

Ev tipi kimyasal imalatçıları ve tüccarları, yalnızca mevzuata ilişkin gözetimle değil, değişen koşullarla beraber, tüketicilerin daha açık ürün bilgisi, etiketleme, daha iyi ürün markalama ve daha güvenli ambalajlama telepleriyle de karşı karşıya olmaya devam ediyorlar.

SGS, ortaklarımızın bu ihtiyaçları daha etkin ve ticaret süreçlerinin minimal kesinti ile karşılamalarına yardımcı olmaya yönelik tam bir tedarik zinciri izleme, denetim ve test etme hizmetleri yelpazesi sunar. Aynı zamanda size, kalite izleme ve ürün gelişim süreci boyunca zamandan tasarruf sağlayan, etkin risk yönetimi uygulamanıza yardımcı olabiliriz.

Ev tipi kimyasallar, sıkı mevzuata tabi tutulan, oldukça rekabetçi ve giderek daha şüpheci hale gelen bir piyasaya sunulan sofistike ürünlerdir. SGS, ürün bütünlüğü sağlamanız gerektiğinde güvenilir bir ortaktır ve mevzuata uygunluk ve ürün uygunluğu sağlamanıza yardımcı olur.