Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Zırai ilaçlar, tarımda sürdürülebilir bir işletme için kilit öneme sahip olabilmektedir; ancak zırai ilaçların kullanımı tartışmalıdır.

Biyobirikim riski, biyo çeşitliliğin yok edilmesi, kirlilik meseleleri ve atıklardan kurtulma ile kimyasal akıntılar hakkındaki soru işaretleri, hem düzenleyici kuruluşlar arasında hem de daha geniş kamuoyunda gözlerin bu alana çevrilmesine ve genel bir şüphe duygusunun uyanmasına yol açtı.

Zırai ilaçlar modern tarımda değerli bir araç olabilir, ancak bazen değer kaybının asıl sebebidir. Kimyasalların doğru kombinasyonlarını, doğru zamanda, doğru şekilde ve tüm mevcut mevzuata göre kullanmak kolay bir iş değildir. Endüstri uzmanlarımız, kötü etkiyi en aza indirirken tesiri en yükseğe çıkarmak amacıyla, doğru zırai ilacı tercih etmenize, ideal kullanma yöntemini, doğru dozu ve kullanma dönemini seçmenize yardımcı olabilir.

SGS, zırai ilaçları üreten, ticaretini yapan ve kullananlara destek olmak için bir dizi kapsamlı hizmetler sunar. Hizmetlerimiz aşağıdakileri kapsamaktadır:

  • Saha denemeleri
  • GLP kalıntısı çalışmaları
  • Çevresel akıbet çalışmaları
  • Ekotoksikoloji çalışmaları
  • Analitik kimya
  • Marka koruma ve tedarik zinciri yönetimi

Geniş hizmet portföyümüz, ortaklarımızı etkin risk yönetimi konusunda desteklemek ve üretimden son kullanıma kadar mevzuata uygunluklarını temin etmek amacıyla tasarlanmıştır. Size nasıl yardım edebileceğimizi öğrenin.