Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'in çevresel akıbet çalışmaları, pestisit ve diğer tarımsal kimyasallarınızın etkilerini, kontrollü tarla ve laboratuvar koşulları altında test ve tescil ettirmenize yardımcı olur.

Çevresel çalışmalarımız, gerektiğinde, ürünlerinizi ayarlamanız ve tescil sürecini kolaylaştırmanız için ihtiyacınız olan bağımsız veriler sağlar.

Bir çevresel akıbet çalışmasında, tasarımından işletmesine kadar, çalışmanın yöneticisi veya sorumlu müfettişi olarak görev alabiliriz. Her çalışmayı iyi laboratuvar uygulamaları prensipleri çerçevesinde, Avrupa Birliği (AB)'nin 1999'da, Çevresel Toksikoloji ve Kimya Kurumu'nun (SETAC) 1995'te ve/veya Çevre Koruma Kurumunun (EPA) yayınlanan yönergeleri doğrultularında yürütürüz. Ek olarak, Amerika Birleşik Devletleri veya Avrupa'da yönetmelikler gözden geçirildiğinde, biz de çalışma yaklaşımımızı sizin ihtiyaçlarınıza göre yeniden düzenleriz.

Küresel ağımız saha çalışmalarımızı, çeşitli coğrafyalar ve iklim koşulları altında gerçekleştirebilmemizi sağlar. Şu alanlarda çalışmalar sunarız:

  • Alan sızdırması, akışı ve drenajı
  • Yeryüzü/yüzey suları izleme
  • Toprak kaybı/birikmesi

Çevresel akıbet çalışmalarının tescil işlemlerinizde size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için SGS ile hemen irtibata geçin.