Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin marka koruma ve tedarik zinciri bütünlüğü hizmetleri marka değerinin korunmasına yardımcı olarak, itibarınızın ve karınızın korunmasını ve tüketicilerin gözetilmesini sağlar.

Uluslararası laboratuvarlar ağımızı kullanarak, sizinle beraber çalışıp tedarik zincirinizin her aşamasındaki muhtemel sahtecilik, taklitçilik, seyrelticilik ve diğer yasadışı faaliyetlerin ortaya çıkarılmasına yardımcı oluruz. Gözetim, denetim ve doğrulama programlarımız vasıtasıyla bu riskleri azaltmanıza yardımcı oluruz. Marka koruma hizmetlerimiz, marka olarak her aşamada (tedarik, üretim, dağıtım, ticaret ve perakende) tüm taahhütlerinizi yerine getirmenizi sağlar.

Ürün ve mallarınızın orijinalliğini temin etmek için, hassas ürün analizleri yapar, sizin referens malzemeleriniz ile sahte olduğu iddia edilen ürünleri pek çok kriteri göz önünde bulundurarak karşılaştırır, marka koruma denetimleri sağlarız.

Markanızı korumanıza yardımcı olmak için, üretim aşamasında ürünleriniz işaretleyen bir hizmet sunuyoruz. Bu, ürünlerinizde bir nevi 'parmak izi' görevi görerek tedarik zincirinin depolama ve dağıtım gibi ileriki önemli aşamalarında gelişigüzel kontroller yapabilmemizi sağlar. Yerinde 'evet/hayır' kontrollerimiz sahtecilik olayları veya diğer suistimalleri anında haber almanızı sağlar ve böyle bir durumda herhangi bir muhtemel yasal işlem için kanıtlarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebiliriz.

Ayrıca kalite kontrolünü geliştirmeye ek olarak, marka koruma ve tedarik zinciri bütünlüğü hizmetlerimiz, firmanızın güvenlik ve çevre yönetmeliklerine uygunluğuna da yardımcı olur. Dahası, bu sayede müşterilerinizin ve kullanıcılarınızın korunmasına katkıda bulunmuş oluruz.

Marka koruma ve tedarik zinciri bütünlüğü hizmetlerimizin marka değeri ve müşterilerin korunması ve karlılığın arttırmasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için SGS ile hemen irtibat kurun.