Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Tarımsal işletme sıkı marjinlerle çalışır ve pahalı madeni yağların, hidrolik sıvıların ve benzerlerinin kullanımının optimizasyonu, masraflar, makine kullanılabilirliği ve programlı bakım arasındaki doğru dengeyi bulmak için önemlidir.

Makine optimizasyonu, her işletmede, özellikle de tarım sektöründeki pahalı yüksek teknoloji ürünü makinelerde temel performans ölçütüdür. Çalışma zamanının uzatılması, özellikle de yılın sadece bir bölümü çalıştırılan makinelerde, ekonomik bir çalışma performansı elde etmek için önemlidir.

SGS, kullanılmış madeni yağ ve sıvı programlarımız vasıtasıyla, global son teknoloji ürünü laboratuvar ve nitelikli analist ağımıza erişim sağlar. Kapsamlı aşınma analizi sağlayabilir ve yağın ve sıvıların ne zaman değiştirileceği, ekipman ömrünün ne zaman uzatılabileceği ve kirlenmiş veya eskimiş sıvılara bağlı olarak ne zaman hasar oluşmaya başladığı hakkında son kullanıcılara ve makine kiralama şirketlerine ve çalışanlarına tavsiyelerde bulunabiliriz. Hizmetlerimiz, tüm tarımsal makine türleri için bakım süresi ve kestirimci bakım programlarını desteklemeyi amaçlar.