Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Plastik üretimi, monomerleri veya gittikçe artan oranda da prepolimerleri ya da polimer öncüllerini birleştirmeye dayanır.

Monomerler, polivinil klorür (PVC) polimerinin üretiminde kullanılan vinil klorür gibi sentetik polimerleri oluşturan organik moleküllerdir. Prepolimerler monomerdir veya reaksiyona girerek orta düzey molekül ağırlığına erişmiş monomer sistemleridir.

Temel ürün olarak monomerler ve prepolimerler kullanan endüstriler veya bunları üreten endüstriler, ürünlerinin hem müşteri ihtiyaçlarını hem de kalite standartlarını karşılamasını temin etmelidir. Ürün kalitesini idame ettirmenin yanı sıra, tedarik zincirlerinin güvenliğini, sağlamlığını, sürdürülebilirliğini ve emniyetini sağlamak da çok önemlidir.

Hizmetlerimiz, monomerlerin ve prepolimerlerin (veya polimer öncüllerinin) tedarikine dair ve bu ürünlerin hem kalitesinin hem de tedarik güvenliğinin nasıl temin edileceğine dair size oldukça kapsamlı küresel bilgiler ve deneyim sunar. Size nasıl yardım edebileceğimizi öğrenin.