Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den tahıl ve yağlı tohum testleri - tahıl ve yağlı tohumlarınızın kalitesinden emin olun.

Tahıl ve yağlı tohumların kalitesinden emin olmak için, çabuk ve etkili testlere ihtiyaç duyarsınız. Kapsamlı tahıl ve yağlı tohum testlerimiz kaliteyi hızlı ve güvenilir bir biçimde doğrular. Ayrıca, kısmi analiz yapıp mikotoksinleri, kirleticileri ve genetiği değiştirilmiş organizmaları tespit etmenize yardımcı olabiliriz.

Tahıl ve yağlı tohum testlerinde dünya lideri olarak, size rakipsiz tarımsal tecrübe ve benzersiz küresel ağ sunuyoruz. Yenilikçi teknoloji, en gelişmiş test yöntemleri, uzmanlar, bilimciler ve teknisyenler ile, laboratuvarlarımız, size tüm dünya genelinde en yüksek standartları ve doğruluğu sağlar.

Hububat ve Yem Ticareti Birliğinin (GAFTA) analist ve baş denetçi üyesi olarak, Gafta Kontratı Koşulları altında ticareti yapılan ürünlerin (hububat, baklagiller, pirinç, yerel ürünler, baharat ve yemlerin) gözetimini, denetimini, ve analizini yapabilir ayrıca tavsiyelerde bulunabiliriz.

Tahıl ve yağlı tohum testlerimizin, kaliteden emin olmanız konusunda nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için, bize hemen ulaşın.