Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin Yüksek Hacimli Malzeme(HVI) testi pamuk üreticilerine, çırçır işletmelerine, tüccarlarına, iplik fabrikalarına, ham pamul ile ilgili hassas kalite parametreleri sağlar.

Konusunda uzmanlaşmış laboratuvarlarımız pamuk kalitesini, lif uzunluğu, gücü, mikroner değeri (incelik ölçüsü), renk sınıfı, kısa lif içeriği, çöp dağılımı ve diğer faktörler açısından değerlendirir. Pamuğun sınıflandırılması ve bu ölçümleri içeren test verileri, faaliyetlerinizi desteklemek için kullanabileceğiniz bağımsız belgelerdir.

SGS ile HVI testinin avantajları

Hassas bir şekilde ayarlanmış test laboratuvarı imkanları ve numunelerin bağımsız olarak işleme alınmasını sağlarız. Bu faktörler müşterileriniz ile aranızda güven ortamı oluşturmanıza yardımcı olacak ve yüksek kalitede son ürün ortaya çıkaracaktır.

Ayrıca verilerin dijital şekilde anında erişilebilirliğinden, özetlerde mantığa uygun ve açık bir şekilde düzenlenmiş olmasından emin oluruz. Bu rapolar kendi uygulamalarınıza kolayca entegre edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Sizin ve ticaret ortağınızın bu sonuçları daha kolay kullanmanızı ve bu sonuçları kullanarak daha iyi ticari ve teknik kararlar verebilmenizi sağlar.

HVI test hizmetlerinin pamukla ilgili faaliyetlerinizde size nasıl bağımsız onaylı test verileri sağlayabileceğini öğrenmek için, SGS ile hemen irtibata geçin.