Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'nin analiz etiketleme hizmetleri yem ürünlerinizin ilgili yasal gerekliliklere ve endüstrice belirlenmiş kalite standartlarına uymasına yardımcı olur.

Etiketiniz kalori, yağ, vitamin seviyeleri, protein ve karbonhidrat miktarlarını doğru şekilde yansıtmak zorunda olduğundan hassas analiz etiketleme hayati önem taşır. Analiz etiketleme hizmetlerimiz hassas testlerimizi kataloglama işlemlerimizin etkinliğiyle birleştirir. Bu size, hayvan yemi, evcil hayvan yemi, besi hayvanı yemi, kaba yem, tahıllar ve diğer yem ürünlerinizi tanıtırken ilave güven sağlar.

EN ÜST DÜZEY TEKNİSYENLER, İLERİ TEKNOLOJİLER

Uzmanlarımız, kimya, mikrobiyoloji ve tarım bilimi üzerine edindikleri bilgi birikimlerini kullanarak, gıda ürünleriniz için en yeni test yöntemlerini uygularlar. Ayrıca, talimatlara uygun olarak çalışan son teknoloji laboratuvarlarımız ISO 17025 ve ISO 9001:2008 onaylıdır.

Şirketiniz paketlenmiş gıda ürünlerinin analizi ve etiketlenmesi için teknik uzmanlarımızla çalışarak ilgili kalite yükümlülüklerini yerine getirebilir. Daha fazla bilgi için SGS ile hemen irtibata geçin.