Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

SGS'den yem ve katkı maddesi testleri - yeminizin ve içeriğinin kalitesinden emin

Yeminizin ve içeriğinin kalitesinden emin olmak için, çabuk ve etkili testlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Kapsamlı test hizmetlerimiz, kaliteyi çabuk ve güvenilir bir şekilde belirmenize yardım ederken, ayrıca kirletici testleri ile melamin, antibiyotikler ve genetiği değiştirilmiş organizmaları ortaya çıkarırız.

Yem ve katkı maddesi testlerinde dünya lideri olarak, size rakipsiz tarımsal tecrübe ve benzersiz küresel ağ sunSon teknoloji, en gelişmiş test yöntemleri, uzmanlar, bilim adamları ve teknisyenler ile laboratuvarlarımız, size tüm dünya genelinde en yüksek standartları ve doğruluğu sağlar.

Hububat ve Yem Ticareti Birliğinin (GAFTA) analist ve baş denetçi üyesi olarak, Gafta Kontratı Koşulları altında ticareti yapılan ürünlerin (hububat, baklagiller, pirinç, yerel ürünler, baharat ve yemlerin) gözetimini, denetimini, ve analizini yapabilir ayrıca tavsiyelerde bulunabiliriz.

Yem ve katkı maddesi testlerimizin, kalitenizden emin olmanız konusunda nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için, bize hemen