Skip to Menu Skip to Search BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN Turkey WEB SİTESİ VE DİLLER Skip to Content

Amino asitler (örn. L-Lysine HCI, L-Threonine, L-Tryptophan) hayvan yemi yapımında gittikçe artan şekilde önem taşımaktadır.

Yemlerinizin içindeki amino asit seviyesini gerekliliklerini belirleyen ilgili mevzuata uygunluğunuzdan emin olmanız için, SGS sizin adınıza amino asit testleri yapabilir.

Amino asit analizlerimiz, son derece hassas sonuçlar üreten, yüksek duyarlılık ve ileri bir tekniğe sahip olan ardışık kütle spektrmetrili sıvı koromotografi (LC MSMS) kullanır. LC MSMS kromotografi yi kullanmak, çoğu zaman her bir analizi çözümlemek zorunda kalmadığımız için, ayrıca zaman kazandırır. Ek olarak, ürünler ve işlemler arasında amino asitlerin içeriğini karşılaştırabilir ve müşterilerinizle paylaşmanız ve etiketleme gerekliliklerinizi yerine getirmeniz için besin değeri bilgisi sağlayabiliriz.

Bağımsızlık, doğruluk ve yenilik konusunda itibarımızı korumak için, amino asit testi laboratuvarlarımız katı talimatlara uygun olarak çalışır ve ISO 9001:2008 onaylıdır. En yüksek endüstri standartlarını ve ayrıca küresel standart organizasyonları tarafından belirlenen standartları benimsediğimiz için, yem ürünlerinizin amino asit seviyelerinin mevzuatlara uygunluğundan emin olabilirsiniz.

SGS ile irtibata geçerek amino asit seviyesi testleri ve analiz hizmetlerimizin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.