Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

SEMİNERLER

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaSEMİNERLER

İlgili Linkler

GENEL BAKIŞ

Seminer ve gelişim çözümlerimiz, organizasyonlar ve bireylerin kişisel yeterlilik ve becerilerini iyileştirmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır - bunlar sürdürülebilir iş gelişimi ve rekabet avantajını sağlayan başlıca etmenlerdir.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Düzenlemelerin hızla değiştiği, teknolojinin hızla ilerlediği ve pazarların dinamik olduğu bir dünyada, personelinizin teknoloji, standartlar ve düzenlemelerdeki gelişim hızına ayak uydurması çok önemlidir. Mesleki gelişimlerinde uygun eğitim ve destek verilen insanlar daha çok motive olur, konumları ve sorumluluklarıyla gurur duymaya başlarlar, becerikli, bilgili ve üretken olmaya yatkınlıkları artar.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Karma öğrenme deneyimlerimiz ve hızlandırılmış öğrenim tekniklerimiz, bireyler veya işgücünüzün tamamı için seminer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

SGS seminerlerinin işletmenizi nasıl destekleyebileceğini öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.

SGS AcademyBrochureSGS Academy BrochureGlobal Learning and Development Solutions ...

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
    İstanbul, 34209
    TÜRKİYE
  • t   0090 212 368 40 00
  • f   0090 212 296 47 82 - 83
  • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU