Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

İLGİLİ ÇÖZÜM SEÇENEKLERİ

İlgili Linkler

TEDARİKÇİ YÖNETİMİ

Değer zincirinizin parçası olan tedarikçilerinizi nasıl yönetir ve şartlarınızı karşılamalarını nasıl sağlarsınız?

Kalite ve güvenlik bakımından ürünlerinizin bir dizi katı standardı yerine getirmeleri gerekmektedir. Gittikçe artan şekilde, tüketiciler, ürünlerinizin topluma ve çevreye karşı sorumlu kaynaklardan gelmelerini ve hizmetlerinizin güvenilir bir biçimde sunulmalarını da beklemekteler. Bu yüzden, bu katı standartlara uyum gösterilmesini sağlamak için dünya çapında düzenlemeler yürürlüğe sokulmaktadır.

Bir marka sahibi olarak, bu standartlara uymak ve kendi etik değerleriniz ile şirket vizyonunuzu tanımlamak ve bunlara riayet etmek için çok çaba göstermiş olabilirsiniz. Yine de, tedarikçilerinizi yönetmek ve onların bütün bu kritik şartları yerine getirmelerini sağlamak sizin için önemlidir.

Bir dünya liderinden etkili tedarikçi yönetim çözümleri

Tedarikçi yönetim hizmetleri sunan bir dünya lideri olarak, tüm endüstrilere yayılmış geniş bir yelpazedeki müşteriler için kapsamlı tedarikçi programları yönetmekten kazandığımız rakipsiz deneyimi size sunmaktayız. Benzersiz küresel ağımız, dünyada tedarikçilerinizin bulunduğu her yerde size güvenilir uzmanlık sağlamamıza olanak vermektedir.

SGS olarak:

 • Riski yönetmenize, markanızı korumanıza ve maliyetleri hafifletmenize:Kapsamlı hizmet yelpazemiz, tedarik zincirinizin her safhasında uyumluluğu temin etmeye veya gereken performans seviyesini göstermeye yarayacak denetimleri, testleri, eğitimi, onayı ve belgelendirmeyi size sağlar.
 • Doğru tedarikçileri seçmenize:Hem endüstrinizin tabi olduğu herhangi bir kalite, güvenlik ve etik koşulu hem de özel ihtiyaçlarınızı karşılayan tedarikçileri bulmanıza yardım edebiliriz. Tedarikçilerinizin yeterliliğini saptayabilmeniz için denetimler, gözetimler, testler ve görüşmeler gerçekleştirerek size bağımsız değerlendirmeler ve analizler sunarız.
 • Tedarikçilerinizin performansını yönetmenize:Tedarikçilerinizin kalite, güvenlik, emniyet, çevre veya sosyal konulardaki kriterlere göre gerekli ve istikrarlı performansı göstermelerini sağlamak için düzenli denetime dayalı değerlendirmeler veya testler sunarız. İyileştirme tavsiyelerinin yanı sıra size sonuçlar hakkında düzenli raporlar veririz. Ayrıca, sizin için değerlendirme ve iyileştirme programı yönetmenin yanı sıra ilave eğitim ve danışmanlık da sağlayabiliriz.
 • Tedarikçilerizin tüm mecburi şartlara uymalarını sağlamaya yardım edebiliriz:Dünyanın her tarafındaki gerekli mevzuatlara ve standartlara dair en güncel bilgilerimiz sayesinde, tedarikçilerinizin tüm yükümlülüklerini muhakkak yerine getirmelerini sağlamaya yardım edebiliriz.

Tedarik zincirinizin parçası olan tedarikçilerinizi yönetmeye ve tedarikçilerinizin bütün performans koşullarını yerine getirmelerini sağlamaya nasıl yardım edebileceğimizi görüşmek için bugün hemen bize ulaşın.

Supply Chain ServicesBrochureSupply Chain Services BrochureOur services along your supply chain, designed to meet your needs on a global basis. ...

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

 • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
  İstanbul, 34209
  TÜRKİYE
 • t   0090 212 368 40 00
 • f   0090 212 296 47 82 - 83
 • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU