Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

İLGİLİ ÇÖZÜM SEÇENEKLERİ

İlgili Linkler

RUSYA İÇİN BELGELENDİRME VE İZİNLER

Sizin Rusya'ya olan ithalatınızı nasıl kolaylaştırabiliriz, bu ülkedeki yatırımlarınızı nasıl koruyabiliriz?

Ürünlerinizi Rusya'ya ithal ederken, çok çeşitli ve karmaşık belgelendirme sistemlerine ve ulusal standartlara uyum göstermeniz gerekir. Rusya'ya veya başka bir Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkesine sevketmeyi planladığınız malların yapısına bağlı olarak, bir veya birden fazla onay almanız gerekebilir.

Tecrübeli ve akredite bir kurum olarak SGS, Rusya'nın gerekliliklerini yerine getirmenize yardımcı olur.

Dünyanın lider belgelendirme kuruluşu olarak, size Rusya için belgelendirme gerekliliklerine ilişkin rakipsiz deneyimimizi sunuyoruz. Akredite belgelendirme kuruluşu statümüz ve Rostekhnadzor lisansımızla, Rusya pazarlarına erişmek için ihtiyaç duyduğunuz izinleri elde etmek üzere, size kaynak ve uzmanlık sağlayacak eşsiz bir konumdayız.

Altyapı yatırım yönetimi

Rusya'da bir fabrika veya üretim tesisinin inşaatı gibi endüstriyel bir projeye başlamadan önce, mühendislik, inşaat ve diğer teknik faaliyetler için bir dizi onay almanız gerekir. Sonuç olarak, endüstriyel sahanızı hizmete sokmadan önce projeniz için çeşitli izinler, belgeler, lisanslar ve benzeri başka onaylar almanız gerekebilir.

Bu izinlerin alınması, çeşitli ulusal ve yerel idarelerle koordinasyon gerektiren karmaşık bir süreç olabilir. Örneğin, büyük bir yatırım projesi için 500'e kadar izin belgesi gerekebilir.

Tüketici mallarının nitelendirilmesi

Ayrıca Rusya ve Avrupa pazarına giren ekipman ve tüketim mallarının ihracatçı ve ithalatçılarına ulusal ve uluslararası standartlar uyarınca belgelendirme yaparak yardımcı oluruz. Rusya'da endüstriyel güvenlik doğrulama hizmetleri sunan lisanslı uzman organizasyon CU TR (eski GOS R) akredite Belgelendirme kuruluşu olarak ve Avrupa Direktiflerine ve diğer ilgili lisans ve akreditasyonlara uygunluk denetimi sağlayan bir Yetkili Kuruluş (NB) olarak faaliyet göstermekteyiz.

Endüstriyel güvenlik uzman hizmetleri için firmamız Rostekhnadzor'da akredite olmuştur ve uzmanlarımız düzenli olarak zorunlu ehliyet ve nitelik onay prosedürlerinden geçmektedir. Rusya pazarı için belgelendirme ve izin hizmetleri yeterlilik merkezimiz tarafından yönetilir.

Uzmanlık Hizmetleri

Uzmanlarımız, Rusya'daki büyük projeleri desteklemek için, ayrıca şu hizmetlerini sunmaktadırlar:

 • Tasarım denetimi ve doğrulaması
 • Tasarım, mühendislik ve inşaat için, çevresel ve endüstriyel güvenlik konuları dahil, uygulanan malzeme ve çözümün Rusya standartlarına göre uygunluğunun doğrulanması
 • GlavGosExpertiza'nın tasarım dökümantasyonu için onayı

Neden SGS'yi seçmelisiniz?

Mevzuat uygunluğu hizmetlerimiz, bu karmaşık süreçte size yardımcı olarak, Rusya'ya ithalat yapmanız ve buradaki endüstriyel projelerinizi hayata geçirmeniz için ilgili belgeleri almanıza yardımcı olabilir. Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme kuruluşu olarak, size Rusya standartlarında benzersiz deneyimimizi sunuyoruz. Bizim temel avantajımız çalışanlarımız, tecrübemiz, niteliklerimiz ve uluslararası ölçekteki olağan dışı durumlar için çözüm arama ve üretebilme becerimizdir. Sonuç olarak, projenizin daha kolay, daha güvenli bir yaklaşımla hayata geçirilmesi için engellerin üstesinden gelmenize yardımcı olabiliriz. Satın alma ve inşaat aşamalarında, belirlenen bütçeyi aşma ve proje gecikmeleri durumlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olabiliriz.

İthalat belgelendirme hizmetlerimizin diğer faydaları:

 • SGS 1993'ten bu yana GOST yetkili belgelendirme kuruluşudur
 • Avrupa, Amerika, Asya genelinde 30 şubemizde akredite GOST/CU uzmanları bulunmaktadır
 • Rus yetkili kurumları ile yakın işbirliği içindedir
 • Rusya'daki akredite laboratuvarlar ile ortaklığı vardır
 • Mevcut onaylı tedarikçilerin resmi veri tabanına ulaşım sunar
 • Karmaşık endüstriyel projeler için müşteriye özel belgelendirme çözümleri sunar

Kapsamlı hizmet çeşitlerimizin, ürünleriniz ve büyük projeleriniz konusunda, Rusya için belgelendirme ve izinleri elde etmenizde nasıl yararlı olabileceğini öğrenmek için hemen bugün bize ulaşın.

SGS AccreditationProduct Certification in RFSGS AccreditationAccreditation certificate of the SGS Vostok Limited Product Certification Body ...

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

 • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
  İstanbul, 34209
  TÜRKİYE
 • t   0090 212 368 40 00
 • f   0090 212 296 47 82 - 83
 • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU