Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

KAMU SEKTÖRÜ

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaKAMU SEKTÖRÜKALİTE, SAĞLIK, GÜVENLİK VE ÇEVRESÜRDÜRÜLEBİLİRLİKENERJİ HİZMETLERİENERJİ DENETİMİ

İlgili Linkler

ENERJİ DENETİMİ

Enerji tüketimi meselesi sadece üretim maliyetlerine olan doğrudan etkisi yüzünden değil, aynı zamanda çevresel sürdürülebilirliğe etkisi açısından da, tüm endüstriler arasında büyüyen bir ilgi konusundur.

Kurumunuz içinde enerji tasarrufunda iyileştirme, kayda değer faydalar sağlayabilir. Bunu göz önünde bulundurarak, SGS, muhtemel en iyi iyileştirme fırsatları hakkında bilgi sağlayacak enerji denetim hizmeti geliştirmiştir. Enerji denetim hizmetleri, özel olarak bu konuya tahsis edilmiş enerji tasarrufu hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır ve kapsamlı enerji yönetim stratejisinin ilk adımıdır.

Enerji denetimi hizmetlerimiz bina ve tesislerinizdeki enerji tüketiminizi daha iyi anlamanızı sağlar. Miktarsal bulgular şu konularda dikkate değer önemli bilgiler açığa çıkarır:

  • Üretim verimliliğinde sürekli iyileştirme
  • Enerji verimliliği konusunda maliyetleri düşürücü fırsatlar

Enerji tüketimi envanteri oluşturulması ile başlayan detaylı denetim aktiviteleri özellikle enerji tüketiminin iyileştirilmesi hedeflenen bina ve tesislere odaklanarak devam eder. Ayrıca kritik işletim değerlerinin miktarının belirlenmesi için saha ölçümleri yapılır. Herhangi bir enerji tüketimi profilini oluşturulmasından sonra, muhtemel enerji tasarrufu fırsatları belirlenir. Enerji yönetimi stratejisi ve özellikle enerji kullanımının azaltımı programları, enerji denetimi sonuçları referans gösterilerek oluşturulabilir ve planlanabilir.

Enerji denetimi hizmetlerimiz çeşitli ilave faydalar sağlayabilir: Enerji denetiminin bulguları yönetimizi ticari kararlarınızda destekleyecek iyi bir referans sağlar. Müşterinizin gözünde sürdürülebilirlik konusunda itibar sağlarsınız. Enerji tasarrufu kanunu veya politikası eninde sonunda yürülüğe girecektir, bu yöndeki ön hazırlıklar sizin rekabet gücünüzü arttırır.

Pek çok endüstri, enerji denetimi hizmetlerimizin ardından, üretimde verimliliklerini arttırmıştır. Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak, size dünya çapında 1.000'den fazla ofisten ve laboratuvardan oluşan ağımızı sunuyoruz. Bu yüzden, enerji verimliliği ihtiyaçlarınız için güvenilir bir çözüm oluşturacak daha iyi bir organizasyon yoktur.

E-POSTA GÖNDER
Energy Management SystemsBrochureEnergy Management SystemsSGS energy management systems audit, certification and training services. ...
ISO 50001WEBINARISO 50001Webinar discussion on requirements and benefits

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
    İstanbul, 34209
    TÜRKİYE
  • t   0090 212 368 40 00
  • f   0090 212 296 47 82 - 83
  • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU