Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

KAMU SEKTÖRÜ

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaKAMU SEKTÖRÜKALİTE, SAĞLIK, GÜVENLİK VE ÇEVRERİSK DEĞERLENDİRMESİ VE YÖNETİMİGÜVENLİK YÖNETİMİISO 27001:2013 – BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMLERİ

İlgili Linkler

ISO 27001:2013 – BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMLERİ

SGS ile ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri (ISMS) uygulayarak verilerinizi ve müşteri ile tedarikçi bilgilerinizi koruyun.

ISO 27001:2013 ile mevcut ve potansiyel müşterilerinize, tedarikçilere ve hissedarlara verinizin ve sistemlerinizin bütünlüğünü ve bilgi güvenliğine olan bağlılığınızı gösterin. Güvenlik-bilincine sahip müşterilerle yeni iş fırsatlarına öncülük edebilir; çalışan etiğini geliştirebilir ve çalışma yerindeki gizlilik kavramını güçlendirebilir. Bilgi güvenliği geliştirmenize imkan verir ve olası dolandırıcılık, bilgi kaybı ve ifşaat riskini azaltır.

Bilgi güvenliği belgelendirmesi için SGS ile ortaklık daha iyi işleyen süreçler, giderek artan yetenekler ve daha sürdürülebilir müşteri ilişkileri anlamına gelir. Büyük ölçekli, karmaşık uluslar arası projeleri üstlenmek ve başarılı bir şekilde yürütmek konusunda bir geçmişe sahibiz. Dünya üzerinde her bir bölgede varlık göstererek, çalışanlarımız yerel piyasa ile aynı dili konuşur ve yerel piyasanın kültürünü anlar.

Etkin ve uygun maliyetli bir şekilde ISO 27001:2013'e uyum sağlamanıza yardım edebiliriz. Daha fazla bilgi edinmek için bizimle hemen iletişime geçin.

SGS Akademi ile insanları ve kuruluşları dönüştürüyoruz.

Profesyonel seminerler konusunda global lider olarak, dünya genelinde mükemmellik merkezlerimizde ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde hazırlanmış en iyi seminer çözümlerini sunuyoruz.

Dünyanın en büyük firmalarına ve devlet kuruluşlarına halka açık, kendi tesislerinde veya online seminerler vermek konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişimiz vardır. Ek olarak, seminerleri veren uzmanlarımız kendi alanlarında bizzat iş tecrübesine sahip olduklarından size teorinin ötesinde değerli gerçek hayat bilgi ve becerisi sağlarlar. Sonuç olarak, dünyanın her yerinde, kuruluşunuzun her seviyesinde her zaman yüksek kalitede seminer hizmetleri için bize güvenebilirsiniz.

Her sektörde, her konuda SGS Akademi'nin size nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bize ulaşın.

E-POSTA GÖNDER
Integrated Management SystemsIntegrated Management Systems brochureAudit, Certification & Training Services (PDF 157 KB) ...
SUPPLY CHAINRESILIENCE BROCHURESupply Chain Resilience Solutions BrochureCreating & Securing Sustainable Business ...

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
    İstanbul, 34209
    TÜRKİYE
  • t   0090 212 368 40 00
  • f   0090 212 296 47 82 - 83
  • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU