Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

KAMU SEKTÖRÜ

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaKAMU SEKTÖRÜKALİTE, SAĞLIK, GÜVENLİK VE ÇEVRESağlık ve Güvenlikİşyeri ve Sanayi HijyeniKoku Ölçümü ve İzleme

İlgili Linkler

Koku Ölçümü ve İzleme

SGS uzmanları koku kirliliğinin önüne nasıl geçeceğiniz ve sanayi kuruluşunuz için geçerli olan emisyon yükümlülüklerini nasıl yerine getireceğiniz konusunda size yardım eder. Koku ölçüm hizmetleri uzmanlarımızı hemen arayın ve düşük masraflı bir plan oluşturalım.

Fabrika tesisatınız ve ekipmanlarınız atmosfere kirletici koku emisyonu salıyor olabilir. Zararsız kokular bile çalışanlarınız, işyeri çevreniz ve bölgeniz üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir. Hava kalitenizin gerçekten iyileştirilmesi ve kirlenmenin kontrolü için çevre yönetim planınızın koku izleme hizmetini de kapsaması gerekmektedir.

SGS işyeri ve sanayi kokuları çevresel izlemesi konusunda sektörün öncülerindendir. Çevresel laboratuvarlarımız geniş kapsamlı çevre numune alımı ve alfoktemetri analizi ve kimyasal ölçümlerin yardımına başvurarak koku yoğunlaşması ölçümlerinin yapılması konularında akreditedir. İşyerinize göre tasarlanmış bir dizi çözüm ile size olası sorun alanının tam bir değerlendirmesini sunuyoruz.

Sunduğumuz hizmetler atık su arıtımı, atık yönetimi, besicilik, gıda endüstrisi, kimyasal hizmetler ve kamu sektörünü kapsamaktadır.

Sanayi kolunuzda sanayi kokusu salınımı üst sınırı mevcutsa bu sınıra uymanız için uzmanlarımız düşük masraflı bir plan hazırlanması için sizinle birlikte çalışırlar. Koku yayılımının önüne nasıl geçilebileceğini öğrenmek ve sanayi kolunuzda geçerli yükümlülükleri yerine getirmek için hemen arayın.

E-POSTA GÖNDER
ENVIRONMENTAL SERVICESBROCHURESGS Environmental Services brochure(Only available in English version) ...

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
    İstanbul, 34209
    TÜRKİYE
  • t   0090 212 368 40 00
  • f   0090 212 296 47 82 - 83
  • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU