Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

SGS HAKKINDA

UZMANLIK

SGS dünya genelinde insan hayatında fark yaratan bağımsız hizmetler sunmaktadır. Uluslararası uzmanlarımız işleyişinizi düzenlemek, iş kalitenizi ve üretkenliğinizi yükseltmek, risklerinizi azaltmak, uygunluğunuzu denetlemek ve piyasalarda hızlı hareket etmenizi sağlayarak daha etkin ve sürdürülebilir bir faaliyet göstermeniz konusunda yardımcı olur. Ana faaliyet alanlarımız bütün sektörleri ve tüm dünyadaki tüketicilerin her gün güvenle kullandıkları ürün ve hizmetleri kapsamaktadır.


 • ENDÜSTRİLER
 • TARIM VE GIDA

  Tarım ürünlerinin tarladan çatala ulaşıncaya kadarki süreci dikkat, izleme ve doğruluk gerektirirler. Biz, riski azaltan, kaliteyi teminat altına alan ve verimliliği iyileştiren baştan sona tedarik zinciri hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Mahsul yönetimi, tohum gelişim ıslahı, toprak testleri sayesinde hasat ve ürünleri küresel tedarik zincirine taşıyarak ihracat ve ithalatta ticari gözetim hizmeti ile gıda zincirinin bütünlüğünün sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

 • OTOMOTİV

  Otomotiv sektöründeki her oyuncunun performansını iyileştirmesine ve riski azaltmasına yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz, dünyanın dört bir yanında motorlu taşıt gözetim çözümlerinin tasarımı, inşası ve işletimine odaklanır. Devletler, üreticiler, finansman, sigorta şirketleri ve tüketiciler, hasarları sınırlandırmak ve otomotiv güvenliğini arttırmak için bizim bağımsız, hassas ve güvenli çözümlerimize güvenmektedirler.

 • KİMYASAL MADDELER

  Özellikle çocuklara yönelik tüketici ürünlerinde kimyasal madde kullanımının artmasıyla oluşabilen sağlık tehlikeleri sektörün odak noktalarından biridir. Ürünlerinizin güvenliğini test etmek ve kimyasal madde kullanımını sektörünüzde yürürlükte olan tolerans seviyelerine göre kontrol etmeye yardımcı olmak üzere, bir dizi laboratuvar hizmetleri sunarak endişelerinizi gidermeye yardımcı oluyoruz.

 • İNŞAAT

  Her mühendislik başarısının ardında bir fikir, bir tasarım ve bir inşaat projesi vardır. Bir proje ortaya konduğunda, süreçlerin verimli biçimde işlediğinden, inşaat şantiyelerinin güvenli olduğundan ve güvenilir malzemeler kullanıldığından emin olarak planların hayata geçirilmesine yardımcı oluruz.

 • TÜKETİCİ ÜRÜNLERİ VE PERAKENDE

  Tekstilden aletlere, mobilyadan, gıda ve elektronik eşyaya uzanan eksiksiz hizmet yelpazemiz, küresel tedarik zincirlerinde tüketici ürünlerinin kalitesini, uygunluğunu ve güvenliğini sağlamaktadır. Ürününüzün konseptten pazara kadar olan yolculuğunda hiçbir önemli ayrıntının gözden kaçmamasını sağlarız.

 • ENERJİ

  Enerji hizmetlerimiz iki temel unsura odaklanmıştır: Yenilenebilir enerji; rüzgar, güneş, dalga gibi kaynaklardan enerji elde edilmesi ve transferine imkan tanıyan teknolojilere yönelik sektördeki taleplerin karşılanması ile geleneksel elektrik santrallerinin modernizasyonu ve sıkı yasal düzenlemelere uygun yeni projeler. Sektördeki uzmanlığımız, düzenlemelere uyulmasını, güvenliğin her aşamada dikkate alınmasını ve çevreye olan etkilerin sınırlandırılmasını sağlayarak her alanda size kılavuzluk edecektir.

 • FİNANS

  Biz organizasyonların borçlanma, risk yönetimi, ticaret, tetkik sonrası belgelendirme ve denetlemeye ilişkin doğru tavsiyeleri almalarına ve proje finansman desteklerinin sürdürülebilirlik, sosyal, çevre, risk değerlendirmesi ve yönetimine odaklanmasını desteklemek ayrıca finansman bilgileri almalarına yardımcı olmak üzere proje finansman hizmetleriyle ilişkili bir dizi alanda bağımsız uzmanlık sunuyoruz.

 • ENDÜSTRİYEL ÜRETİM

  Uluslararası mühendis ekibimiz, yaratıcı teknik çözümlerle faaliyetlerinizin, donanımınızın ve operasyonlarınızın bütünlüğünü, güvenliğini ve güvenilirliğini destekler. Biz, süreçler ve projelerin tüm kalite ve performans gerekliliklerini karşıladıklarından ve sektörün çevreye etkisini asgariye indirdiklerinden emin olmak üzere testler ve uygunluk değerlendirmeleri yürüterek endüstriyel üretim ve ticaret için büyüme stratejisi yürütmesi ve pazarın en iyi uygulamaları hakkında uzmanlık sağlıyoruz.

 • YAŞAM BİLİMLERİ

  Yaşam Bilimi Hizmetlerimiz, analitik, biyoanalitik ve klinik deney test kabiliyetleri ve bunun yanı sıra tıbbi ürünlerin, ihtiyacı olanlara asgari maliyetle ve azami güvenlikle hızlı biçimde ulaşmasını sağlayan süreç yönetimini içerir. Geniş bir yelpazedeki temel hizmetleri sağlamak üzere, farmasötik, biyofarmasötik, biyoteknoloji, tıbbi cihaz ve sağlıkla ilgili sektörlerle ortaklık kuruyoruz.

 • LOJİSTİK

  Süreçlerinizi daha iyi, daha kolay, daha hızlı veya daha karlı hale getirmek için yollar bularak işletmenizin gelişmesi ve büyümesine yardımcı olacak yenilikçi çözümlere ulaşmanıza yardım ederiz. Uzmanlarımız, ürünün üretiminde hayati rolü olan tüm süreçlerin işleyişini denetler. Çeşitli araçlar ve teknolojiler kullanarak, operasyonları modernize etmek ve uzman lojistik tavsiyeleri desteğiyle çalışma verimliliğini artırmak konusunda size yardımcı olabiliriz.

 • MADENCİLİK

  Madencilikteki uzmanlığımız bizi sektörde ilk sıraya yerleştirmektedir. İster çelik üretim süreçleri hakkında teknik uzmanlığa, kömür ve kok ticaretinde stratejik bir ortaklığa, ister değerli ya da baz metal madenciliği veya çıkarımında risk azaltma, karları azami seviyeye çıkarma ya da verimliliği arttırma hakkında kılavuzluğa ihtiyacınız olsun, biz uluslararası hizmet ağımızla yanınızdayız.

 • PETROL VE DOĞALGAZ

  Güçlü teknolojimiz, bilgiye dayalı yaklaşımımız, kalite ve güvenliğe bağlılığımız, petrol ve gaz sektörünün her alanında yenilikçi çözümler sağlamamıza imkan tanır. Hem upstream hem de downstream sektörlerdeki hizmetlerimiz, değer zincirinin her bir aşamasına zenginlik katmakta, taşıma yakıtı ve ısıtma ürünlerinden plastik, gübre ve tıbbi ürünlere kadar her şeyi etkilemektedir. Ofisler ve laboratuvarlardan oluşan büyüyen küresel ağımız müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeye ve rekabet avantajı sağlamaya odaklı bağımsız bir hizmet sunuyor.

 • KAMU SEKTÖRÜ

  Devletler, uluslararası kuruluşlar, kamu ve özel sektördeki ortak organizasyonlar için yenilikçi hizmetler portföyümüz, çeşitli denetim ve teknoloji tabanlı çözümleri kapsar. Yasal gerekliliklere uygunluğu değerlendirmekte, devlet gelirlerini iyileştirmekte, ticareti kolaylaştırmakta, verimliliği desteklemekte ve sürdürülebilir gelişimin yanında iyi idareyi teşvik ediyoruz.

 • KONULAR
 • ÇEVRE

  Çevre itibarınızın güçlendirilmesine, riskin yönetilmesine ve iş verimliliğinin arttırılmasına yardımcı olmak üzere, uluslararası uzmanlardan oluşan ekibimiz, çevre yükümlülüklerine uyum sağlamaktan çevre performansı değerlendirmeye kadar değişen bir yelpazede her konuda rehberlik sunuyor. Sizi son teknoloji ürünü laboratuvar analizleri, bilgili uzmanlar ve kapsamlı, özelleştirilmiş çevre ve iklim değişimi hizmetleri ile destekliyoruz.

 • SAĞLIK VE GÜVENLİK

  Dikkatli biçimde risk değerlendirmeleri yaparak ve önleyici tedbirler alarak çalışma ortamınızı mümkün olduğunca güvenli hale getiriyoruz. Bir dizi uluslararası standartla, organizasyonların çalışanlarını korumak, müşteri güveni tesis etmek ve ticari itibarı iyileştirmek için etkili iş sağlığı ve güvenliği sistemleri uygulamalarını sağlamaktayız.

 • RİSK YÖNETİMİ

  Etkili risk yönetimi prosedürleri, sektörünüze yönelik risklerin değerlendirilmesi ve azaltılması açısından oldukça önemlidir. Uzman risk yönetimi ekiplerimiz ve laboratuvarlarımız, geniş bir sektör yelpazesini kapsamakta ve dünyanın dört bir yanında faaliyet göstermektedir. Spesifik riskleri belirler ve ölçer, gelecekte bu risklerin nasıl yönetilip azaltılacağına ilişkin kararlar veririz.

 • SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

  Organizasyonların ve ortaklarının kalite, sağlık, güvenlik, çevre yönetim, kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilir gelişimin diğer alanlarına uygun etkili ve yönetilebilir süreçler ve sistemlere sahip olmalarına yardımcı olmaktayız.

 • TİCARET

  Ticaret ve ticaret finansmanı ile ilgili riskleri kontrol etmek, pratik ve tarafsız planlama gerektiren karmaşık bir süreçtir. Küresel uzman ağımız, ilgili riskleri değerlendirmek, riskleri azaltmanıza yardımcı olmak üzere tarafsız, objektif tavsiyeler sunmak ve başarılı ticaret işlemleri için sorumluluğu asgariye indirmek amacıyla ticaret faaliyetinin tüm boyutlarını inceler.

 • SEMİNERLER

  Seminer ve gelişim çözümlerimiz, organizasyonlar ve bireylerin kişisel yeterlilik ve becerilerini iyileştirmelerine yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır - bunlar sürdürülebilir iş gelişimi ve rekabet avantajını sağlayan başlıca etmenlerdir.
İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

 • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
  İstanbul, 34209
  TÜRKİYE
 • t   0090 212 368 40 00
 • f   0090 212 296 47 82 - 83
 • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU