Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

LOJİSTİK

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaLOJİSTİK

İlgili Linkler

GENEL BAKIŞ

Süreçlerinizi daha iyi, daha kolay, daha hızlı veya daha karlı hale getirmek için yollar bularak işletmenizin gelişmesi ve büyümesine yardımcı olacak yenilikçi çözümlere ulaşmanıza yardım ederiz. Uzmanlarımız, ürünün üretiminde hayati rolü olan tüm süreçlerin işleyişini denetler. Çeşitli araçlar ve teknolojiler kullanarak, operasyonları modernize etmek ve uzman lojistik tavsiyeleri desteğiyle çalışma verimliliğini artırmak konusunda size yardımcı olabiliriz.

LOJİSTİK HİZMETLER: SGS, ürünlerinizin taşınmasına yardımcı olacaktır.

Her ne olursa olsun, nereye gitmesi, gideceği yere nasıl gitmesi gerekirse gereksin, SGS lojistiğinizi zamanında ve bütçe dahilinde işletmenize yardımcı olabilir. İster denizyolu veya demiryolu isterse kara yoluyla olsun, nakliyat sürecini (Kapsamlı ithalat ve ihracat hizmetleri dahil olmak üzere) kolaylaştırmak için tasarlanmış detaylı bir hizmet paketi sunuyoruz.

Örneğin, gönderdiğiniz ürünün, yola çıktığı yer ve zamandaki durumu nasılsa öyle varış noktasına ulaşmasını istersiniz. Eğer birşeyler ters gitmişse neden kaynaklanmış olabilir? Hırsızlık mı? Kaza nedeniyle hasar mı? Hizmetlerimiz bu tür sorunların önlenmesine ve teşhis edilmesine yardımcı olabilir.

Ulaştırma Hizmetlerimiz; kargo ve gemi hizmetleri, tesis ve terminal operasyonları (PTO), ithalat kontrol hizmetleri ve uluslararası gümrük veri alışverişi gibi denizcilik hizmetlerini kapsar. Demiryolu veya karayolu ile yük taşıyorsanız terminal personel tahsisi ve kantar yönetim hizmetleri gibi temel hizmetleri de sunuyoruz.

Konteyner taşımacılığının kendi güçlükleri vardır. İşte bu nedenle bu alanda da özel hizmetler geliştirdik. Örneğin, ISO tank gözetimleri, varil ve temizlik gözetimleri, gelişmiş kargo bilgileri hizmetleri ve ithalat kontrol hizmetleri de sunabiliyoruz.

Lojistik kapsamında, geniş bir denetim, belgelendirme ve seminer hizmetleri yelpazesine de sahibiz. Tüm bunlar daha verimli bir işleyişe sahip olmanıza yardımcı olmak içindir.

Ayrıca, risk yönetimi hizmetleri, acil durum yanıt ve kaza yönetim hizmetleri, ambalajlama ve işleme testi, kalite, sağlık, güvenlik ve çevre (QHSE) hizmetleri de sunabiliriz.

SGS, deneyimi, uzmanlığı ve küresel erişim olanakları ile dünyanın önde gelen test, gözetim, denetim ve belgelendirme kuruluşudur. İster bir taşıma isterse bir nakliye şirketi olun ya da isterseniz düzenli olarak lojistik hizmetleri kullanıyor olun, lojistiğe özel kapsamlı hizmet yelpazemizin organizasyonunuza nasıl yardım edebileceğini öğrenmek için hemen bize ulaşın.

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
    İstanbul, 34209
    TÜRKİYE
  • t   0090 212 368 40 00
  • f   0090 212 296 47 82 - 83
  • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU