Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

ENDÜSTRİYEL ÜRETİM

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaENDÜSTRİYEL ÜRETİM

İlgili Linkler

GENEL BAKIŞ

Uluslararası mühendis ekibimiz, yaratıcı teknik çözümlerle faaliyetlerinizin, donanımınızın ve operasyonlarınızın bütünlüğünü, güvenliğini ve güvenilirliğini destekler. Biz, süreçler ve projelerin tüm kalite ve performans gerekliliklerini karşıladıklarından ve sektörün çevreye etkisini asgariye indirdiklerinden emin olmak üzere testler ve uygunluk değerlendirmeleri yürüterek endüstriyel üretim ve ticaret için büyüme stratejisi yürütmesi ve pazarın en iyi uygulamaları hakkında uzmanlık sağlıyoruz.

Endüstriyel üretim: SGS, başarmanıza yardımcı olacaktır.

Endüstriyel üretim, tıbbi ürünlerden tarım makinelerine, havacılıktan otomotive ve bunlar arasındaki tüm sektörler dahil çok geniş iş alanlarını kapsar. Üretim kaçınılmaz olarak karmaşıktır, standartlar ve düzenlemeler dikkat gerektirmesinin yanı sıra kalite, sağlık, güvenlik mevzuatlarına ve sıklıkla uluslararası düzenlemelere uygunluk gerektirir.

İster parça ister doğrudan nihai tüketicilere satılacak ürün üretiyor olun, SGS olarak üretim süreçlerinizin sorunsuz işlemesine yardımcı olacak kapsamlı bir hizmet paketine sahibiz. Dünyanın lider test, gözetim, denetim ve belgelendirme şirketi olarak, süreç kontrolünden lojistiğe kadar tüm üretim işini biliyoruz.

Bize ulaştığınızda, malzeme testi, ürün belgelendirme, metalürji, süreç tasarımı, tesis içi ve operasyonel destek, kalite kontrolü ve yönetim sistemleri belgelendirmesi gibi hizmetlerimiz olduğunu göreceksiniz. Sahip oldukları deneyim ve geniş yelpazedeki becerileri sayesinde uzmanlarımız, daha iyi, daha güçlü, daha rekabetçi ve karlı bir işletme oluşturmanıza yardımcı olmaya hazırlar. Hem ürünlerinizin hem de süreçlerinizin özellikle üretim alanınızla ilgili düzenlemelere uygun olmasını sağlamanıza ve mevzuata tümüyle uyumlu olduğunuzu kanıtlamanıza yardımcı olabiliriz.

Ürün üretiminiz ve süreçlerinizle ilgili olarak size nasıl yardım edebileceğimize ilişkin ayrıntılı bilgi edinin.

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
    İstanbul, 34209
    TÜRKİYE
  • t   0090 212 368 40 00
  • f   0090 212 296 47 82 - 83
  • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU

Haberler