Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

SAĞLIK VE GÜVENLİK

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaSAĞLIK VE GÜVENLİK

İlgili Linkler

GENEL BAKIŞ

Dikkatli biçimde risk değerlendirmeleri yaparak ve önleyici tedbirler alarak çalışma ortamınızı mümkün olduğunca güvenli hale getiriyoruz. Bir dizi uluslararası standartla, organizasyonların çalışanlarını korumak, müşteri güveni tesis etmek ve ticari itibarı iyileştirmek için etkili iş sağlığı ve güvenliği sistemleri uygulamalarını sağlamaktayız.

Kalite, sağlık, güvenlik ve çevre: SGS özen göstermenize yardım eder.

İş sağlığı ve güvenliği, başarılı işletmeler için önemli bir konudur - personelinizin refahı ve güvenliği en önemli husus olmalıdır, çünkü atasözündeki gibi, insanlar sizin en değerli varlığınızdır. Ayrıca, sizin kendi personelinizle doğrudan ilgilenmenizin dışında, bir dizi QHSE politikalarının ikinci bir etkisi daha olacaktır: iş arkadaşlarını, aile üyelerini, işverenleri, müşterileri, tedarikçileri, yakındaki toplulukları ve sizin çalışma ortamınızdan etkilenen toplumun diğer üyelerini de koruyabilirsiniz.

Hiç şüphesiz halihazırda yürürlükte olan sağlık ve güvenlik politikaları ve prosedürlerine sahipsinizdir. Fakat en iyi uygulamaya bağlı kaldığınızdan emin olabilir misiniz? Yerel, ulusal ve uluslararası düzenlemelere uyuyor musunuz? Ve uyduğunuzu düşünüyorsanız, bunu ispatlayabilir misiniz?

SGS olarak, bizim çözümlerimiz ve cevaplarımız var. Kapsamlı bir kalite, sağlık, güvenlik ve çevre hususları yelpazesinde danışmanlık ve eğitim vermekteyiz. Dünyanın önde gelen gözetim, belgelendirme, test ve denetim şirketi olarak, yerel mevzuat ve uluslararası standartlara tümüyle aşinayız. ISO 31000 ve REACH gibi standartlar. Size, mesleki ya da endüstriyel hijyen, hava kalitesi, toz, gürültü ve titreşimle ilgili olarak çalışma ortamınız, itinalı teknik değerlendirme ve tehlikeli maddeler konularında yardım edebiliriz. Ve çevre denetimleri, ekonomik ve sosyal sürdürülebilirlik konularında uzmanız.

Birlikte, çalışma dünyanızda pek çok fark yaratabiliriz. Sizin için yapabileceklerimizi öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçin.

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
    İstanbul, 34209
    TÜRKİYE
  • t   0090 212 368 40 00
  • f   0090 212 296 47 82 - 83
  • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU