Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

FİNANS

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaFİNANS

GENEL BAKIŞ

Biz organizasyonların borçlanma, risk yönetimi, ticaret, tetkik sonrası belgelendirme ve denetlemeye ilişkin doğru tavsiyeleri almalarına ve proje finansman desteklerinin sürdürülebilirlik, sosyal, çevre, risk değerlendirmesi ve yönetimine odaklanmasını desteklemek ayrıca finansman bilgileri almalarına yardımcı olmak üzere proje finansman hizmetleriyle ilişkili bir dizi alanda bağımsız uzmanlık sunuyoruz.

FİNANS HİZMETLERİ: Söz konusu para olduğunda, SGS doğru kararlar almanızda yardımcı olabilir.

Müşteriniz yatırım amacıyla yeni bir proje, satın alma veya şirket birleşmesine yönelik borçlanmak için size geldiğinde, fikrin uygulanabilir olduğundan nasıl emin olabilirsiniz? Teklif çok teknik olduğunda, gerçekleştirilmesi yıllar sürebileceğinde ve yalnızca uzman bilimsel çalışma gerektirdiğinde, sağlıklı bir yatırım veya borç verme kararını nasıl alabilirsiniz?

SGS hizmetlerini uygulayın. Başlangıç olarak, durum değerlendirmesi yaptığımız bir hizmetler paketimiz bulunmaktadır. Teknik risk değerlendirme, ekonomik ve sosyal değerlendirme, risk değerlendirmesi ve kaynak değerlendirmesi: Bu hizmetler ihtiyaç olduğunda kullanımınıza hazırdır ve ekiplerimiz bir projenin gelişim aşaması boyunca sizin yanınızdadır. Dünyanın neresinde faaliyet gösteriyor olursanız olun, projenizin sizin ihtiyaç duyduğunuz standartlara uygun olarak geliştirildiğinden emin olmanız için gerekli deneyim ve uluslararası bilgi birikimine sahibiz.

Projelerin uygulama aşamaları boyunca, inşaatın takibi, maliyet değerlendirmeleri, sosyal ve çevresel gözlem, devreye alma ve operasyonel izleme işlemlerini teknik ve finansal risk yönetimi, teminat yönetimi hizmetleri ile birlikte yürütebiliyoruz.

Ticareti kolaylaştırmak için finansman sağlayan finansörler ve bankalar da teminata ihtiyaç duyar. Biz, kargo ve ürünlerin gözetimini, testini ve denetimini yapmakta, teminat yönetimi gerçekleştirmekte ve ticari dokümantasyonun akışında size yardımcı olmaktayız. Ürünlerin olmaları gerektiği yerde bulunduklarından emin olmak için üçüncü taraf güvenceniz olarak SGS'yi seçin.

Malzeme veya mal ticareti yapıyorsanız gözetim hizmetlerimiz bedelini ödediğiniz malı almakta olduğunuzdan ve hem sizin hem de müşterinizin doğru kaliteyi, doğru miktarı, doğru yere ve eksiksiz olarak gönderildiğinden emin olmanıza yardımcı olabilir. yolu ile kaliteyi korumanıza ve vaatlerinizi yerine getirmenize yardımcı olabiliriz.

SGS'nin size her sektörde destek olabileceğini söylersek abartmış olmayız. Dünyanın lider gözetim, denetim, test ve belgelendirme şirketi olarak küresel bir erişime sahibiz; yerel, ulusal ve uluslararası standartlar ve mevzuatlara hakimiz ve uzmanlarımız kendi alanlarında önemli bilgi birikimi ve deneyime sahipler.

Tüm ürün hizmetleri gibi, ihtiyacınız olan hassas beceri ve kabiliyet gerektiren hizmeti seçebilirsiniz. Bunlar, sizin mevcut uzmanlığınızı artırmak için kullanılabilir veya yalnızca ihtiyacınız olan hizmetleri SGS'ye devredersiniz biz sizin yerinize her şeyle ilgileniriz.

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
    İstanbul, 34209
    TÜRKİYE
  • t   0090 212 368 40 00
  • f   0090 212 296 47 82 - 83
  • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU