Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

ENERJİ

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaENERJİ

İlgili Linkler

GENEL BAKIŞ

Enerji hizmetlerimiz iki temel unsura odaklanmıştır: Yenilenebilir enerji; rüzgar, güneş, dalga gibi kaynaklardan enerji elde edilmesi ve transferine imkan tanıyan teknolojilere yönelik sektördeki taleplerin karşılanması ile geleneksel elektrik santrallerinin modernizasyonu ve sıkı yasal düzenlemelere uygun yeni projeler. Sektördeki uzmanlığımız, düzenlemelere uyulmasını, güvenliğin her aşamada dikkate alınmasını ve çevreye olan etkilerin sınırlandırılmasını sağlayarak her alanda size kılavuzluk edecektir.

Enerji: SGS daha güçlü bir işletme oluşturmanıza yardımcı olacak güce sahiptir.

Öngörülebilir ve güvenilir enerji üretimi, dağıtımı ve tedariği olmadan modern dünyanın gereklilikleri yerine getirilemezdi. Enerji sektörü çok boyutlu ve çeşitli olup, geniş bir yelpazedeki disiplinlerden ve süreçlerden meydana gelmektedir.

Bilgi birikimimiz ve deneyimimiz sayesinde SGS, enerji şirketlerinin sorunsuz, karlı ve güvenilir biçimde işletilmesine yardımcı olmaya hazırdır. Şu alanlarda özel uzmanlığa sahibiz:

Petrol sektörü

Petrol şirketleri, tüccarları, petrol rafinerileri, bağımsız depolama işletmecileri, boru hattı şirketleri, toptan dağıtıcılar, yakıt taşıyıcıları ve benzin istasyonlarındaki son kullanıcı satışlarına kadar destek oluyoruz. Bağımsız enspektörlerimiz, yakıt kalitesinden stok seviyelerine kadar her hususu kontrol eder ve onaylar.

Gaz sektörü

Eğer doğalgaz çıkarma ve kömür gazı üretimiyle, ayrıca dağıtım ve satışıyla ilgileniyorsanız hizmetlerimiz size fayda sağlayacaktır. Örneğin, kapsamlı laboratuvar hizmetlerimiz gaz bileşimini test edebilir, LNG gemi kalibrasyonunu gerçekleştirebiliriz, bir LNG portatif numune alma ekipmanı ve test düzeneğine ihtiyaç duyarsanız o donanıma ve onu işletecek nitelikli personele de sahibiz.

Elektrik enerjisi sektörü

Elektrik üretimi, elektrik dağıtımı ve satışı karmaşık olabilir - SGS'nin bu süreci basitleştirmenize ve optimize etmenize yardımcı olmasına izin verin. Enerji üretiminden risk analizine kadar, elektrik enerjisi şirketlerine destek olmak üzere geniş bir hizmet yelpazemiz bulunmaktadır.

Kömür sektörü

Arama hizmetlerinden ömrünü tamamlamış bir madenin servisten çıkarılmasına kadar, SGS kömür sektörü için kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahiptir. Yalnızca örnek olması bakımından, kömür analizleri, kargo ve gemi gözetimi, görsel kontrol, stok sahası envanter ölçümü, ekipman gözetim hizmetleri, geleneksel ve mekanik numune alma işlemlerini gerçekleştirmekte, ayrıca kömür sektörüne yerinde ve dış kaynaklı laboratuvar imkanları sağlamaktayız.

Yenilenebilir enerji sektörü

Yenilenebilir enerji, dünyanın en güncel konularından biridir. Bu konu, hidroelektrik enerji, rüzgar enerjisi, güneş enerjisi ve alternatif yakıtların üretimi, dağıtımı ve satışı ile ilgilenenler dahil olmak üzere alternatif enerji ve sürdürülebilir enerji şirketlerini ilgilendirir.

Enerjiyle ilgili hizmetlerimizin tümü, tek başına ya da sizin mevcut çalışma süreçlerinizi ve metotlarınızı takviye edecek şekilde kullanılabilir. İş sahanızda size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizimle irtibata geçin.

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
    İstanbul, 34209
    TÜRKİYE
  • t   0090 212 368 40 00
  • f   0090 212 296 47 82 - 83
  • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU