Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

KİMYASAL MADDELER

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaKİMYASAL MADDELER

GENEL BAKIŞ

Özellikle çocuklara yönelik tüketici ürünlerinde kimyasal madde kullanımının artmasıyla oluşabilen sağlık tehlikeleri sektörün odak noktalarından biridir. Ürünlerinizin güvenliğini test etmek ve kimyasal madde kullanımını sektörünüzde yürürlükte olan tolerans seviyelerine göre kontrol etmeye yardımcı olmak üzere, bir dizi laboratuvar hizmetleri sunarak endişelerinizi gidermeye yardımcı oluyoruz.

Kimyasal madde: Endüstriyel kimyasallar üreten şirketler için SGS hizmetleri.

Kimyasallar ve onlardan elde edilen ürünler, tarım ilaçlarından petrokimyasallara, parfümden ve boyalara kadar her yerdedirler. Kimyasal madde sektörünün modern dünya ekonomosinin merkezinde böylesine büyük bir iş alanı olmasının nedeni budur. Kimyasal madde sektörünü, petrol, doğal gaz, hava, su, metaller ve mineraller gibi ham maddelerin on binlerce bitmiş ürüne dönüştüren ana etkenlerden biri olarak görmekteyiz.

Kimyasal madde sektörünün karmaşık donanımlar ve kimi zaman zorlu ve tehlikeli lojistik faaliyetlerle dolu ve son derece karmaşık olduğunu da söylemeye gerek yoktur.

SGS olarak biz, endüstriyel kimyasallar sektöründeki ortaklarımıza kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Dünyanın lider test, belgelendirme, denetim ve gözetim şirketi olarak, ulusal ve uluslararası standartları karşılamada size destek olacak bilgi birikimine, deneyime ve küresel erişime sahibiz. Daha motive, üretken ve kendi kariyerlerinde daha güvenli olmalarını sağlamak üzere personelinizi eğitmenize yardımcı olabiliriz. Ve eğer belirli bir proje için ekstra personele ihtiyaç duyarsanız, size yardım etmeye hazır deneyimli operatörlerden nitelikli bilim insanlarına uzanan geniş bir insan havuzuna sahibiz.

Özelde hizmetlerimizden bazıları kimyasal hammadde hizmetlerini ve bitmiş ürün hizmetlerini (agrokimyasallar, tüketici kimyasalları, plastik ve sentetik fiberler, kauçuk ve doğal fiberler, tıbbi ürünler ve endüstriyel kimyasallar gibi) içermektedir.

Belirli kimyasal ürünlerin test edilmesi, gözetilmesi, denetlenmesi ve belgelendirilmesinde sizinle çalışmanın yanı sıra, varlık bütünlüğü yönetim hizmetleri, LEAN optimizasyon programları, proje yaşam döngüsü hizmetleri ve teknik destekle işinizi daha sorunsuz, karlı ve etkili biçimde yürütmenize yardımcı olabiliriz.

Dünyanın en büyük ve en başarılı endüstriyel kimyasal şirketleri, yenilikçi, sürdürülebilir, verimli ve rekabetçi kalmak için ihtiyaç duydukları hizmetleri sağlaması için SGS'ye güvenmektedirler.

Hizmetlerimizin pek çoğu, sizin mevcut süreçlerinizi ve prosedürlerinizi takviye etmek üzere tasarlanmıştır. Size destek olabileceğimiz pek çok yol hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle irtibat kurun.

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
    İstanbul, 34209
    TÜRKİYE
  • t   0090 212 368 40 00
  • f   0090 212 296 47 82 - 83
  • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU