Share on LinkedInShare on LinkedInShare on FacebookShare on FacebookTweet thisTweet this

TARIM VE GIDA

KATEGORİLER

Menüyü küçültMenüyü büyüt

Menüyü küçültMenüyü büyütAnasayfaTARIM VE GIDA

İlgili Linkler

GENEL BAKIŞ

Tarım ürünlerinin tarladan çatala ulaşıncaya kadarki süreci dikkat, izleme ve doğruluk gerektirirler. Biz, riski azaltan, kaliteyi teminat altına alan ve verimliliği iyileştiren baştan sona tedarik zinciri hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Mahsul yönetimi, tohum gelişim ıslahı, toprak testleri sayesinde hasat ve ürünleri küresel tedarik zincirine taşıyarak ihracat ve ithalatta ticari gözetim hizmeti ile gıda zincirinin bütünlüğünün sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

Tarım ve gıda: SGS, işletmenizin büyümesinde size nasıl yardımcı olabilir.

Tarım ve gıda hiç şüphesiz dünyanın en önemli sektörleridir. Tüketiciler güvenlik ve kalite sürecin her aşamasında teminat isterler. Kapsamlı çözüm yelpazemiz size şu alanlarda yardımcı olabilir:

 • Riskinizi yönetmenize, işinizi daha iyi yürütmenize ve yükümlülüklerinizi yerine getirmenize:Tarım ve gıda tedarik zincirlerinizin her boyutu için tek başına ya da entegre bağımsız çözümler
 • Tüketicilerinizi korumanıza: Üretim öncesi noktasından üretime veya satış noktasına kadar
 • Karmaşık mevzuatlara uyum sağlayın:Tarımsal ürünler ve gıda üretimi ticaretine yönelik yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası kurallar, düzenlemeler dahil
 • Doğru depolama, nakliye, ambalajlama ve dağıtımı sağlayın:Mallar, gıda içerikleri ve gıda ürünleri için
 • Çeşitli tedarik zincirlerinde kalite ve güvenliği sağlamanıza: Başlıca gıda sektörlerinin tümünde ham ve yarı işlenmiş gıda maddeleri ve nihai ürünler dahil

Biz, tarım kimyasalları, tohum, biyo yakıtlar, gübreler, tarım makineleri ve gereçleri, finansman ve sigorta sektörleri, depolama, işleme tesisleri ve lojistik yapı, pazar içi taze üretim hazırlama ve hazır gıda ürünleri alanlarında faaliyet gösteren organizasyonlara destek olmak üzere tek başına ya da entegre çözümler sunuyoruz.

Uygun maliyetli çözüm yelpazemiz, stratejik veri toplama, teminat yönetimi (Collateral Management), denetimler, belgelendirme, test etme, analitik hizmetler, gözetim, denetim teknik çözümler, uzmanlık ve seminerleri içermektedir. Şirketinizin güvenlik, kalite ve sürdürülebilir gelişim kültürünü sürekli olarak geliştirmesine yardımcı olabiliriz.

Müşterilerimizle uyumlu hizmet sağlama yaklaşımımız dünyadaki en geniş bağımsız uzmanlar ağından yararlanır.

130 yılı aşkın deneyimimizle, karşılaştığınız güçlükleri anlıyoruz. Hizmet yelpazemizin, işletmenizin büyümesine ve giderek daha rekabetçi ve küresel hale gelen bir pazarda başarılı olmasına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

İLETİŞİM

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş.

 • Bağlar Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 95 İş İstanbul Plaza, Güneşli
  İstanbul, 34209
  TÜRKİYE
 • t   0090 212 368 40 00
 • f   0090 212 296 47 82 - 83
 • e   E-POSTA GÖNDER

E-Abonelik

Bölgenizde ve dünyada SGS yayınları ve haberlerine kaydolun.
DAİMA GÜNCEL KALIN.ŞİMDİ ABONE OLUN

OFİS REHBERİ

Ofis konumu belirleme haritası ile dünya genelinde SGS ofislerini bulabilirsiniz.Turkey map
OFİS KONUMU BELİRLEME KUTUSU